حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1604803/2 زمان: 16:43   1398/01/25 بازدید: 44,077

پرسپولیس نادری را قطعی می خواهد

مدافع چپ پرسپولیسی ها مشتاق به ادامه همکاری است و موافقتش با تمدید قرارداد را به باشگاه اعلام کرده اما مشکل اینجاست که برای حفظ او باید از کورتریک رضایت بگیرند.

به گزارش ورزش سه ، فصل گذشته محمد نادری در دوران محرومیت تراکتورسازی 25 بار در ترکیب این تیم قرار گرفت و 2194 دقیقه در لیگ بازی کرد. او 6 بازی هم در لیگ قهرمانان آسیا انجام داد اما در پایان فصل وقتی پیشنهاد تمدید قرارداد را جلویش گذاشتند، هر دو پای خود را در یک کفش کرد که بازیکن آزاد است و در تراکتورسازی نمی‌ماند. او به تیم کورتریک رفت. تیمی که فصلِ پیش از نادری لیگ را با 42 امتیاز از 30 بازی و در رده هفتم در لیگ بلژیک به پایان رسانده بود.


نادری اما حتی به فهرست 18 نفره کورتریک هم نرسید که بخواهد دست‌کم یک بار روی نیمکت این تیم بنشیند. سرانجام هم در حالی که قرار بر فسخ قراردادش در نیم‌فصل بود، به صورت قرضی به پرسپولیس منتقل شد.

می‌گفتند همین قرارداد قرضی، 70 هزار یورو برای پرسپولیس خرج برداشته اما این رقم چه اهمیتی دارد وقتی پرسپولیسی‌ها خواهان قطعی کردن حضور محمد نادری در تیم‌شان شده‌اند؟


همین بازیکنی که بدبین‌ها می‌گفتند پیراهن پرسپولیس به تنش گشاد است، حالا شده یکی از مدافعان اصلی این تیم. نادری که در نیم‌فصل به تیم برانکو آمد، در دقیقه 92 بازی هفته شانزدهم برابر پدیده به جای علیپور به میدان رفت اما یک هفته‌ بعد، برانکو او را برای ترکیب اصلی برگزید تا جای شجاعِ محروم را بگیرد. در هفته نوزدهم، محمد نادری باز هم در ترکیب اصلی به میدان رفت و در روزی که سیدجلال و شجاع هر دو مصدوم بودند، به همراه کمال کامیابی‌نیا زوج دفاع میانی پرسپولیس را تشکیل دادند.


از هفته بیستم اما نادری نقش مدافع چپ را به عهده گرفت. آسیب‌دیدگی شایان مصلح که خودش با مصدومیت انصاری همراه شده بود، محمد نادری 23 ساله را در ترکیب اصلی پرسپولیس نگه داشت. با این تفاوت که او حالا دیگر به‌عنوان مدافع چپ به میدان می‌رود، نه دفاع میانی.


مهم‌تر از حضور این بازیکن در ترکیب اصلی، پیشرفت روز به روزِ نادری است که مشابه حرکات او را پیش از این در دفاع راست از محرمی دیده بودیم. آنچه در این چند هفته بیش از همه چشم‌مان را گرفت، اعتماد به نفس محمد نادری بود که کم‌اشتباه و انرژیک بازی می‌کند و با نفوذهای سریع و حرکات مورب و غیرقابل پیش‌بینی‌‌اش بارها به کمک پرسپولیس آمده و البته موقع دفاع هم به خوبی فضای پشت سرش را می‌بندد و کلا بازی‌اش در دفاع و حمله متوازن است.


این بازیکن حالا چنان مورد توجه برانکو ایوانکوویچ قرار گرفته که مرد کروات خواهان تمدید قراردادش شده است. برانکو به مدیران پرسپولیس گفته که برای فصل آینده هم به محمد نادری نیاز دارد و خواسته که قرارداد قرضی‌اش قطعی شود. خودِ نادری هم مشتاق است به ادامه این همکاری و موافقتش با تمدید قرارداد را به باشگاه اعلام کرده اما مشکل اینجاست که برای حفظ او باید از کورتریک رضایت بگیرند. این هم البته با مذاکره قابل حل است که باید ببینیم باشگاه بلژیکی در ازای بازیکنی که او را حتی در حد نیمکت‌نشینی نمی‌دانست، چقدر پول می‌خواهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.