حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1605029/4 زمان: 15:42   1398/01/26 بازدید: 78,241

پاسخ به اتهامی که قاضی پور به فروزان زد

نماینده استان آذربایجان غربی در نامه‌ای مدعی شده است که فدراسیون فوتبال باید با توجه به سابقه فروزان مانع از بازی او می‌شده که با واکنش وکیل این بازیکن مواجه شد.

به گزارش "ورزش سه"، محسن فروزان که بعد از دیدار مقابل سپیدرود با اتفاقات حاشیه‌ای مواجه شده اکنون مقابل یک اتهام ویژه از سوی مقام سیاسی قرار گرفته است. مصطفی سلیمانی، وکیل این بازیکن درباره اتهامی که قاضی پور به موکلش زده، بیانیه‌ای منتشر کرد.


آقای قاضی‌پور نماینده محترم مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی هستند که در حوزه کاری خودشان بسیار متخصص‌اند ولی ما باید این موضوع را همیشه در نظر داشته باشیم که هرکسی در مورد تخصص خودش صحبت کند و اگر هرکدام از ما بخواهیم در حوزه‌ای که دانش و تخصصی در آن نداریم اظهار نظر کنیم بدون شک اشکالات زیادی پدید می‌آید و اگر یکی مثل محسن فروزان هم بخواهد در مورد سیاست نظر بدهد حرف‌های او کارشناسی و صحیح نیست.


ایشان در نامه امروز خود عنوان کرده‌اند که شرط‌بندی محسن فروزان مسجل شده و در این شرایط فدراسیون فوتبال نباید اجازه ثبت قرارداد او را می‌داده است که این صحبت‌ها به نظر شبیه به یک پروپاگاندا و جوسازی سیاسی می‌ماند که به منظور تخریب چهره یک بازیکن ورزشی صورت گرفته است.


تا این لحظه هیچ مساله‌ای در مورد شرط ‌بندی محسن فروزان حتی مطرح نشده است که بخواهد رسیدگی شود و مورد تایید قرار بگیرد و مسجل شود که فدراسیون فوتبال بخواهد با استناد به آن مانع فعالیت ورزشی فروزان شود و نمی‌دانم ایشان با کدام سند و مدرک این صحبت‌ها را مطرح کرده است.


من به نوبه خود این را یک وظیفه می‌دانم که از موکل خودم در قبال این نوع اتهامات بی‌پایه و اساس دفاع کنم تا مانع گسترش چنین رفتاری در خصوص چهره‌های ورزشی شوم. محسن فروزان یکی از برترین گلرهای ایران است و تا این لحظه آمار هفت بازی پیاپی بدون گل خورده در فصل هجدهم توسط او به ثبت رسیده و این رفتارها در قبال یک بازیکن ارزشمند را درست نمی‌دانم.


خواهشمندم هرکسی با توجه به جایگاه خود در جامعه در قبال آن مسئولیت سنگینی که بر دوش دارد را مورد توجه قرار دهد و به قول مولوی:


گرچه با تو شه نشیند بر زمین - خویشتن بشناس و نیکوتر نشین

 

با تشکر
مصطفی سلیمانی - وکیل محسن فروزان

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.