حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1605171/39 زمان: 11:27   1398/01/27 بازدید: 16,592

شروع رقابت تیم دوم تبریز با مدعیان قهرمانی

ورود ماشین مهاجری به تونل وحشت

ماشین سازی فردا در حالی مقابل استقلال قرار می گیرد که این بازی آغازی برای تقابل های تیم تبریزی با مدعیان خواهد بود.

به گزارش "ورزش‌سه"، ماشین سازی تبریزی در 5 هفته پایانی لیگ برتر قرعه ای بسیار دشوار دارد و باید علاوه بر سایپا با 4 مدعی قهرمانی لیگ برتر دیدارکند. شاگردان رضا مهاجری در 5 هفته پایانی به ترتیب مقابل تیم های استقلال، سایپا، سپاهان، پرسپولیس و پدیده قرار می گیرند و به همین خاطر است که تراکتوری ها بسیار امیدوار هستند تا تیم دوم شهر تبریز بتواند مقابل مدعیان نتایج خوبی بگیرد و به سود سرخ پوشان آذربایجان کار کند.


با این حال ماشین سازی کار بسیار سختی در این هفته ها خواهد داشت. آنها فردا دراولین گام از رقابت های حساس وفوق دشوار خود در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال صف آرایی می کنند. مسابقه ای که از ساعت 20:15 چهارشنبه شب در تهران برگزار می شود و برای استقلالی ها هم اهمیت ویژه ای دارد. استقلال که با برد مقابل سپاهان دوباره شانس خوبی برای قهرمانی پیدا کرده، نهایت تلاشش را خواهد کرد تا مقابل ماشین سازی به برتری برسد. از این رو شاگردان رضا مهاجری نیز برای حفظ جایگاه خود در جدول و البته متوقف کردن یکی از رقبای تراکتور در مسیر قهرمانی تلاش خواهند کرد.


از سوی دیگر ماشین سازی تبریز با اینکه 27 امتیاز اندوخته و در رتبه دهم جدول رده بندی قرار دارد اما روی کاغذ همچنان خطر سقوط را احساس می کند و به همین خاطر باید هرچه در توان دارد، بگذارد تا در هفته های آینده نتایج خوبی بگیرد و با سربلندی از مصاف با مدعیان بیرون بیاید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.