حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1605176/34 زمان: 11:56   1398/01/27 بازدید: 7,593

فدراسیون فوتبال: پول کی روش را داده ایم

کارلوس کی روش در روزهای اخیر خبر از شکایت از فدراسیون فوتبال به فیفا داده است و در چنین شکایت هایی معمولا پای مطالبات در میان است.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی تاج چند روز پیش در برنامه فوتبال برتر و در واکنش به سوال محمد حسین میثاقی در خصوص شکایت کارلوس کی روش گفته بود که کارلوس کی روش 900 هزار دلار ازما طلب دارد و ما این پول را به کنفدراسیون فوتبال آسیا داده ایم و قرار است این کنفدراسیون راهکاری برای پرداخت این پول به کارلوس کی روش پیدا کند.

 

صفی‌الله فغان‌پور مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال در این باره به فارس می گوید: هنوز هیچ نهاد رسمی از فدراسیون فوتبال مدارکی دال بر عدم پرداخت مطالبات کی‌روش درخواست نکرده است. ما اسناد و مدارکی داریم که مطالبات وی را پرداخت کردیم ضمن آنکه هنوز شکایت رسمی به فدراسیون فوتبال از این مربی نرسیده است. کی‌روش معمولا برای چیزی که می‌خواهد مصاحبه می‌کند و احساسات مردم را تحریک می‌کند ولی ما آمادگی این را داریم که به هر مرجع رسمی که لازم باشد مدارک پرداخت مطالبات کارلوس کی‌روش را ارائه کنیم.نه تنها کی‌روش بلکه هر شخصی ادعا دارد که طلبی از فدراسیون فوتبال دارد مدارک آن را ارائه کند، مطمئنا اگر این مطالبات پرداخت نشده باشد آن را پرداخت می‌کنیم.مطالبات کی روش 900 هزار دلار بوده و آن رقم پرداخت شده است، اگر او طلب دیگری دارد باید به ما اعلام کند. شاید او تصور می‌کند به خاطر تاخیر در مطالباتش باید از ما سود بگیرد یا فدراسیون به او خسارت بدهد.همانطور که اشاره کردم هنوز مرجع رسمی شکایت کی‌روش یا درخواست او را به ما ابلاغ نکرده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.