حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1605552/41 زمان: 21:26   1398/01/28 بازدید: 18,418

سرمربی سابق امیداستقلال: با دستور فتحی برکنار شدم

سرمربی سابق امیدهای استقلال گفت: محمد مومنی به عنوان مدیر آکادمی باشگاه استقلال از روزی که سمت گرفت، گفت مدیرعامل باشگاه استقلال یعنی امیر حسین فتحی گفته مربیان تیم های پایه را برکنار و از وجود پیشکسوتان باشگاه استقلال استفاده کنید.

به گزارش "ورزش سه"، و به نقل از ایرنا محمد فدایی روز پنج شنبه با بیان این مطلب اظهار داشت: من بعد از 20 سال توانستم تیم امید استقلال را قهرمان مسابقات کشور کنم و رفتاری که با من شد، درست نبود.

 

وی با بیان اینکه از شروع نیم فصل دوم مسابقات امیدهای آسیا ویژن تهران بدنبال برکناری من بودند، افزود: این اتفاق در حالی صورت گرفت که تیم امید استقلال در کورس قهرمانی قرار داشت.

 

سرمربی سابق امید استقلال خاطرنشان کرد: محمد مونی به عنوان مدیر آکادمی باشگاه استقلال از روزی که سمت گرفتند گفتند مدیرعامل باشگاه استقلال یعنی امیر حسین فتحی گفته اند مربیان تیم های پایه را برکنار و از وجود پیشکسوتان باشگاه استقلال استفاده کنید اما من این اجازه را ندادم و تا پایان فصل با همین نفرات ادامه می دهیم.


فدایی تصریح کرد: بعد از شهرآورد دور رفت می خواستند رضا حسن زاده را که همکار محمد مومنی در شهرداری است را سرمربی امیدهای استقلال کنند اما در شهرآورد به پیروزی رسیدیم و نتایج تیم ما به گونه ای رقم خورد که امکان جابجایی وجود نداشت. در نهایت هم دیدید که بعد از 20 سال امیدهای استقلال به مقام قهرمانی دست یافتند.


وی ادامه داد: سوال من این است که چرا مدیرعامل باشگاه استقلال حتی یکبار با من جلسه نگذاشته تا از برنامه های من با خبر شود؟

 

فدایی اظهار داشت: جشن قهرمانی که به مناسبت قهرمانی امیدهای استقلال برگزار شد، توسط یکی از هواداران صورت گرفت و باشگاه استقلال کوچک ترین نقشی در آن نداشت.

 

سرمربی سابق امیدهای استقلال در پایان گفت: من برای آکادمی باشگاه استقلال و شخص رضا حسن زاده که هدایت امیدها را بر عهده گرفته است، آرزوی موفقیت می کنم اما باید بگویم در باشگاهی همچون استقلال توجه به تیم های پایه شعاری بیش نیست و هیچ وقت عملی نخواهد شد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.