حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1605734/4 زمان: 15:53   1398/01/29 بازدید: 21,140

بانوان حامی نساجی در آخرین تمرین (عکس)

آخرین تمرین نساجی پیش از تقابل با پدیده مشهد در شرایطی برگزار شد که در میان هواداران حاضر روی سکوها، چند بانو نیز حضور داشتند.

به گزارش "ورزش سه"، نساجی مازندران در شرایطی بعد از سال‌ها به سطح اول فوتبال ایران بازگشته که مهمترین دستاوردش برای لیگ برتر، هیجان انگیزتر و جذاب‌تر شدن این رقابت‌ها با حضور هوادارانش است. هوادارانی که طی همه این سال‌ها در کنار تیم حضور داشته اند و با حمایت ستودنی خود آنها را برای راهیابی به سطح اول فوتبال کمک کردند.


مجید جلالی و تیمش که اکنون فصل را با آرامش خاطر طی 5 دیدار پایانی دنبال خواهند کرد و دغدغه سقوط ندارند، هرچند با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کنند اما بزرگترین انگیزه آنها هوادارانی هستند که عاشقانه با حضور در سکوها به حمایت تیم می‌پردازند. حضور پررنگ هواداران حتی در تمرینات این تیم شاید حسرت بزرگی برای برخی دیگر از تیم‌های کم طرفدار در فوتبال ایران نیز باشد.


آخرین تمرین نساجی در شرایطی روز گذشته پیش از دیدار با پدیده مشهد برگزار شد که نزدیک به 500 هوادار روی سکوها به حمایت تیم پرداختند. نکته جالب توجه در میان آنها حضور چند بانوی طرفدار نساجی بود که در روزهایی که در بازی‌های رسمی حضورشان ممنوع است، اینچنین با حضور در تمرینات نقش خود را به رخ کشیده‌اند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.