حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1606375/29 زمان: 18:52   1398/02/01 بازدید: 5,730

ضربه سنگین از تافی ها

اورتون 4-0 یونایتد؛ گلباران شیاطین در گودیسون پارک

منچستریونایتد در دیداری پرانتقاد با چهار گل در زمین اورتون شکست خورد و کارش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان پیچیده شد.

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد که سه شنبه گذشته با شکست 3-0 از بارسا وداعی تلخ با لیگ قهرمانان داشت، امروز به گودیسون پارک آمده بود تا برابر اورتون قرار بگیرد.

 یونایتدها با کسب 64 امتیاز و قرار داشتن در رده ششم جدول، در جنگ برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان بودند و باید از این بازی دست پر خارج می شدند تا همچنان شانس های شان برای راهیابی به لیگ قهرمانان فصل بعد، حفظ شود. اورتون نیز با 46 امتیاز در رده دهم قرار داشت و برای کسب سهمیه لیگ اروپا می جنگید.

 

 

 

 

بازی در ده دقیقه ابتدایی حادثه خاصی نداشت و توپ بیشتر در میانه های زمین در جریان بود تا اینکه ریچارلیسون با شوت خود دروازه یونایتد را به شدت تهدید کرد. ابتدا دخیا توپ را برگشت داد ولی مهاجم برزیلی روی ریباند دروازه را کج دید و توپ به اوت رفت.

 

 

 

 

 

دو دقیقه بعد اورتون به گل رسید. پرتاب اوت از ادریسا را کالورت لوین با ضربه سر به ریچارلیسون رساند و او با یک حرکت قیچی تماشایی، توپ را به طاق دروازه یونایتد چسباند.

یونایتد برای جبران جلو کشید و دقیقه 18 راشفورد با ضربه بیرون پای خود می توانست کار را به تساوی بکشاند ولی توپ از روی دروازه راهی اوت شد. در حالی که یونایتد بدون طرح وبرنامه خاصی در صدد جبران گل خورده بود، اورتون دقیقه 27 به گل دوم رسید.

 

 

 

 

سیگورسون پشت محوطه جریمه توپ را دریافت کرد و با یک شوت از راه دور تماشایی دروازه دخیا را برای بار دوم گشود تا میزبان 2-0 پیش بیفتد. همین نتیجه تا پایان نیمه اول باقی ماند.

 

 

 

 

یونایتد نیمه دوم را هجومی آغاز کرد ولی پس از یکی دو فرصت نصفه و نیمه، دقیقه 55 دروازه خود را باز شده دید.

کرنر ارسالی را دخیا مشت کرد و در ریباند، لوکاس دینیه با ضربه پای چپ غیر قابل مهار خود، توپ را به کنج دروازه رساند تا میزبان 3-0 پیش بیفتد. روی این گل دخیا نمی توانست کار خاصی انجام دهد.

 

 

 

 

 

دو دقیقه بعد، ضربه کرنر سیگورسون می رفت مستقیما وارد دروازه شود ولی دخیا توپ را از روی خط با پا بیرون کشید.

 

 

 

 

دقیقه 63 اوضاع برای یونایتد بدتر نیز شد. تئو والکات در مصاف تک به تک با دخیا به راحتی گل چهارم را برای اورتون به ثمر رساند تا شکست شیاطین سنگین تر شود.

یونایتد چند دقیقه بعد روی شوت مارسیال می توانست به یک گل برسد اما توپ با اختلاف راهی اوت شد. دقیقه 74 ضربه زمینی ماتیچ نیز با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت تا بخت دیگری برای یونایتد از دست برود.

 

در نهایت این بازی با برتری 4-0 اورتون به اتمام رسید تا شکستی سنگین در کارنامه اوله گنار سولسشر و شیاطین سرخ به ثبت برسد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.