کد خبر: 1606465/34 زمان: 11:19   1398/02/02 بازدید: 27,521

اتفاق عجیب؛ یک مربی برای دو تیم

حسین عبدی و سیروس پورموسوی، سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان در ماه های آتی کار سختی را پیش رو خواهند داشت به این دلیل که درگیر بازی های مقدماتی جام ملت ها خواهند شد.

به گزارش "ورزش سه"، نایب قهرمانی تیم ملی نوجوانان در جام ملت ها و صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی با عباس چمنیان و هم چنین سومی تیم ملی جوانان در جام ملت ها و حضور در جام جهانی با امیر حسین پیروانی موجب شد این تصور ایجاد شود که از این پس تیم های نوجوانان و جوانان کار آسانی را در آسیا پیش رو خواهند داشت، در حالی که اصلا این طور نیست به خصوص که در هر دوره تیم ها عوض می شوند، بازیکنی که در دوره فعلی برای تیم ملی نوجوانان بازی می کند در دوره بعدی باید برای تیم جوانان بازی کند و بازیکنی که برای تیم ملی جوانان به میدان می آید با گذشت یک دوره راهی تیم امید می شود.

 

دیدید که بعد از این افتخارات بزرگ از سوی تیم های نوجوانان و جوانان، تیم نوجوانان در آخرین دوره در بازی های گروهی جام ملت ها حذف شد و تیم جوانان هم در بازی های مقدماتی حذف شد و اصلا به جام ملت ها راه پیدا نکرد. بر همین اساس باید گفت کار حسین عبدی و سیروس پورموسوی در ادامه مسیر سخت است و آنها نباید به عناوین گذشته این تیم ها توجهی داشته باشند.

 

اما در حالی که سیروس پورموسوی سفت و سخت همه تمرکزش به تیم ملی جوانان است و با وجود استعداد یابی تلاش کرد همه بازیکنان را خودش انتخاب کند حسین عبدی هنوز درگیر تیم ملی فوتبال بانوان جوانان ایران است! او که بیش از یک سال است به عنوان مشاور فنی تیم های ملی فوتبال بانوان انتخاب شده است و در کنار محمد حبیبی به عنوان مشاور فنی دروازه بان ها کار می کند انتظار می رفت بعد از انتخاب به عنوان مربی تیم ملی نوجوانان از فعالیت در تیم های ملی فوتبال بانوان انصراف دهد و همه تمرکزش روی تیم ملی نوجوانان باشد اما او حتی به این بهانه در بازی های پایانی لیگ برتر نوجوانان که با قهرمانی تیم ذوب آهن همراه بود حاضر نشد به این خاطر که درگیر تیم ملی فوتبال جوانان بانوان ایران است. تیمی که زیر نظر کتایون خسرویار برای حضور در مرحله دوم جام ملت ها آماده می شود. دو تیم برای یک مربی. این غیر ممکن است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.