حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1606987/34 زمان: 12:15   1398/02/04 بازدید: 11,325

شکایت کی روش از فدراسیون وصول نشد

کارلوس کی روش در تازه ترین صحبت هایی که در مورد فوتبال ایران داشت به صراحت به این نکته اشاره کرد که از فدراسیون فوتبال به خاطر عدم پرداخت 900 هزار دلار دستمزد معوقه اش شکایت کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، با وجود این اعلام، شکایت کارلوس کی روش از فدراسیون فوتبال از سوی کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال وصول نشده است! و شاید این بدین معنی باشد که سرمربی سابق تیم ملی از فدراسیون فوتبال شکایت نکرده است و شاید هم شکایت خود را از شورای حل اختلاف فیفا پس گرفته باشد.

 

بر اساس اعلام یکی از مدیران فدراسیون فوتبال که تمایلی به افشای نام خود نداشت فدراسیون فوتبال به طور رسمی از کنفدراسیون فوتبال آسیا تقاضا کرده است طلب 900 هزار دلاری کارلوس کی روش را از محل مطالبات این فدراسیون پرداخت کند و هم اکنون این کار از سوی سفارت ایران در مالزی در حال انجام است و به نظر می رسد تا پایان هفته جاری طلب 900 هزار دلاری کارلوس کی روش پرداخت خواهد شد.

 

با واریز این پول به حساب کارلوس کی روش حتی اگر سرمربی سابق تیم ملی از فدراسیون فوتبال شکایت کرده باشد این شکایت ره به جایی نخواهد برد و پرونده مختومه خواهد شد. به خصوص که فدراسیون فوتبال در نامه به کنفدراسیون فوتبال آسیا اشاره کرده است به خاطر تحریم ها در انتقال پول به حساب کارلوس کی روش مشکل داشته است.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.