حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1607033/29 زمان: 15:35   1398/02/04 بازدید: 125,591

شش بازیکن در آستانه جدایی

ال کنفیدنسیال، لیست سیاه رئال لو رفت

هرچند زیدان در نشست های خبری خود سعی در عدم افشای فهرست بازیکنان خروجی رئال دارد؛ اما نام شش بازیکنی که در لیست سیاه او هستند، لو رفته است.

به گزارش "ورزش سه"، زین الدین زیدان در نشست خبری چند روز پیش خود تایید کرد که فصل بعد شاهد تغییراتی زیاد در رئال خواهیم بود.

 زیزو البته ترجیح می دهد از هیچ بازیکنی نام نبرد و حتی عنوان کرد که فهرست خروج او نیز هنوز قطعی نشده است؛ با این حال ال کنفیدنسیال امروز فاش ساخت که زیدان دیگر روی شش بازیکن، حساب نمی کند و خواستار فروش آنها شده است.

 

 

 

 

فصل رئال به قدری اسف بار بوده است که از دو ماه پیش این تیم شانس قهرمانی در تمام جام ها را از دست داده و بازی های اخیرش بیشتر جنبه تشریفاتی و برای حفظ غرور باشگاه بوده است.

در چنین شرایطی سران رئال از هفته ها پیش در هماهنگی کامل با زیدان در صدد تهیه لیست ورودی و خروجی هستند. ورودی ها را بازیکنانی چون ادن هازارد، لوکا یووچ، پل پوگبا تشکیل می دهند با توجه به اینکه انتقال رودریگو از سانتوس و میلیتائو از پورتو نیز قطعی شده است.

 

 

 

 

طبق ادعای ال کنفیدنسیال، نام گرت بیل در صدر فهرست سیاه زیدان قرار دارد و ستاره ولزی باید اولین خروجی تابستان باشد. دنی سبایوس، رگیلون، مارکوس یورنته و ماریانو نیز دیگر خروجی های رئال خواهند بود؛ ضمن اینکه زیدان درخواست داده از بین تیبو کورتوا و نیز لونین، دو گلر رئال، یکی باشگاه را ترک کند. برای زیزو، دروازه بان اول رئال کسی جز کیلور ناواس نیست.

همچنین ممکن است از میان مارسلو، لوکا مودریچ و تونی کروس نیز یک یا دو نفر برای تامین بخشی از هزینه جذب بازیکن، وارد فهرست فروش باشگاه شوند؛ با توجه به اینکه هر سه بازیکن نیز پیشنهادات خوبی از باشگاه های ایتالیایی و انگلیسی دارند.

 

 

 

 

متئو کوواچیچ، مارتین اودگارد، رائول دی توماس و بورخا مایورال، بازیکنانی که از رئال قرضی برای باشگاه های دیگر بازی می کنند نیز در برنامه های زیدان قرار ندارند و احتمال جدایی قطعی شان وجود دارد.

از میان بازیکنان فعلی رئال نیز رافا واران و ایسکو خود تمایل به جدایی دارند و با وجود مخالفت زیدان، در نهایت ممکن است راه شان از رئال جدا شود.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.