حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1607132/30 زمان: 01:11   1398/02/05 بازدید: 8,417

صعود دشوار بایرن به فینال دی اف بی پوکال

بایرن مونیخ با پیروزی 3-2 مقابل وردربرمن، به فینال جام حذفی آلمان صعود کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار پرگل و جذاب، ابتدا این بایرنی ها بودند که با دو گل از حریف پیش افتادند اما برمن در فاصله دو دقیقه توانست کار را به تساوی بکشد. ولی در نهایت این بایرن بود که با گل روبرت لواندوفسکی از روی نقطه پنالتی توانست به پیروزی برسد.

در نیمه اول بایرن نمایش بهتری داشت و بعد از چند موقعیت خوب، در دقیقه 36 به گل رسید. روی یک ارسال بلند به محوطه جریمه برمن، مولر ضربه سری زد که در مقابل دروازه توسط بازیکنان برمن برگشت داده شد اما توپ برگشتی را لواندوفسکی تبدیل به گل کرد.

این نتیجه تا دقیقه 60 پا بر جا بود تا اینکه توماس مولر برتری بایرن را دو برابر کرد. روی شوت لئون گورتسکا از پشت محوطه جریمه، مولر در بین راه توپ را کنترل کرد و با یک شوت دقیق، توپ را به گوشه دروازه برمن فرستاد.

بعد از این گل تیم میزبان پیش کشید و در دقیقه 74، یکی از گل های خورده را جبران کرد. روی پاس عرضی راشیدا بود که یویا اوساکو، ستاره ژاپنی برمن، صاحب موقعیت شد و با یک شوت دیدنی، دروازه بایرن را باز کرد.

تنها یک دقیقه بعد، برمن به گل تساوی رسید. روی یک حمله سریع بود که راشیدا یک تنه به خط دفاعی بایرن زد و بعد از پشت سر گذاشتن هوملس، با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

اما این نتیجه هم چندان پایدار نبود و بایرن در دقیقه 80 بار دیگر پیش افتاد. خطای مدافع برمن روی کینگزلی کومان باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. لواندوفسکی پشت ضربه قرار گرفت و با فریب دروازه بان، حساب کار را 3-2 کرد. تلاش دو تیم برای رسیدن به گل های بعدی ثمری نداشت و بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.