حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1607304/42 زمان: 21:34   1398/02/05 بازدید: 43,086

جیجی بوفون به یوونتوس باز خواهد گشت؟

ممکن است جان لوییجی بوفون، اسطوره محبوب باشگاه یوونتوس به زودی به این تیم بازگردد.

به گزارش "ورزش سه"، بوفون تابستان سال قبل و در تصمیمی غیرمنتظره رهسپار پاریس شد تا بعد از نزدیک به دو دهه بازی کردن در ترکیب یوونتوس، در این فصل در ترکیب پاری سن ژرمن قرار گیرد، اما به نظر می رسد اوضاع خیلی بر وفق مراد او پیش نرفته است.

 

در همین حال اسپورت مدیاست مدعی شد باشگاه یوونتوس قصد دارد از بوفون در یک پست مدیریتی رده بالا استفاده کند و شاید این دروازه بان 41 ساله خیلی زود دوباره راهی تورین شود. سیلوانو مارتینا، مدیر برنامه بوفون هفته بعد برای قانع کردن موکل خود به پاریس سفر خواهد کرد و یوونتوس می خواهد خیلی زود و این بار در کادر مدیریتی از توانایی های اسطوره محبوب خود بهره گیرد.

 

 

پاری سن ژرمن گزینه تمدید قرارداد بوفون را برای 12 ماه دیگر را در قرارداد گنجانده، اما هنوز این اتفاق رخ نداده و به نظر می رسد تیم متمول فرانسوی در این رابطه تردید دارد و علاوه بر این، احتمال انتقال داوید دخیا به پاریس نیز وجود دارد.

 

در صورت رخ دادن این اتفاق، احتمالا بوفون از فوتبال خداحافظی خواهد کرد و پروژه بازگشت او به تورین سرعت خواهد گرفت اما در غیر این صورت، این موضوع یک سال دیگر به تعویق خواهد افتاد، اما در هر حال به نظر می رسد بوفون یا چند ماه دیگر یا در ژوئن 2020 مدیر باشگاه یوونتوس خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.