حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1609075/48 زمان: 19:40   1398/02/13 بازدید: 19,828

بازیکنانم چیزهایی که می‌خواستم را انجام ندادند

جلالی: نفت حتی اگر 8 نفره بود باز هم می‌باختیم!

سرمربی تیم نساجی گفت بازیکنانم هیچ کدام از چیزهایی که می‌خواستم را انجام ندادند و همین باعث باخت ما برابر نفت شد.

به گزارش "ورزش سه" مجید جلالی پس از شکست مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری گفت: باید بگویم که داوری مشکلی نداشت و خیلی خوب قضاوت کرد. از داور ممنونم و به خاطر باخت از همه هواداران‌مان عذرخواهی می‌کنم. آنها 90 دقیقه از ما حمایت کردند و خیلی متین با نتیجه کنار آمدند. باختیم و مسئول این نتیجه هم من هستم. ما امروز از بازیکنان چیزی را خواسته بودیم که نتوانستند انجام بدهند. حالا اینکه تیم حریف 10 نفره بود، فرقی نمی‌کرد. شاید اگر 9 نفره یا هشت نفره هم بودند، وقتی چیزی که از تیم می‌خواهید، انجام نمی‌شود، این نتیجه حاصل می‌شود.


سرمربی تیم فوتبال نساجی در خصوص اینکه آیا از بازی تیمش لذت برده است یا نه، گفت: قبل از این بازی، ما 12 بازی کردیم که پنج بازی در قائمشهر بود. این پنج بازی با تراکتورسازی، پرسپولیس، پدیده، سپاهان و فولاد بود. همه از بازی‌های ما لذت بردند. حتی بازی‌هایی که خارج از خانه کردیم. بازی با استقلال نمونه آن بود که با وجود باخت خوب بازی کردیم. گفتم امروز مقصر باخت من هستم، چون می‌خواستیم مدل بازی‌مان را عوض کنیم. وقتی تیم همیشه یک مدل بازی می‌کند و شما به یک باره مدل بازی را عوض می‌کنید، این اتفاق رخ می‌دهد. ما که امروز زجر کشیدیم و باختیم.


جلالی با اشاره به تغییر بازی تیمش نیز گفت: این بازی‌های هفته‌های آخر است. نمی‌خواهم بگویم که باخته‌ام و بهانه می‌آورم. ما باختیم و مقصر هم من هستم. شما هم انسان‌های باهوشی هستید. با این حال گاهی شما می‌خواهید کارهایی انجام بدهید، اما نمی‌شود. ما هم امروز اینطور بودیم. عناصری که بازی دادیم و به بازی آوردیم، برای کاری بود که تیم نتوانست آن را انجام بدهد و تقصیر من هم بود.


وی در واکنش به این مسئله که ساعت بازی تغییر کرد و بازی کردن در گرما چقدر در این شکست تأثیرگذار بوده است، گفت: الان بازی‌های هفته‌های آخر لیگ است و این مسائل پیش می‌آید. ما هم هفته گذشته در اهواز این شرایط را داشتیم. اگر ساعت آن بازی تغییر نمی‌کرد، ما به پرواز نمی‌رسیدیم و به همین دلیل درخواست کردیم تا زمان بازی را تغییر بدهند. این مسائلی است که سازمان لیگ باید از قبل آن را ببینید و برنامه ریزی کند. گرما شاید تأثیرگذار بود، اما روی هر دو تیم تأثیرگذار بوده است. شاید این هم یک پوئن مثبت برای آنها بوده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.