حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1610243/29 زمان: 16:51   1398/02/18 بازدید: 36,669

گزارش؛

14-0 از پاریس تا لیورپول؛ این تصادفی نیست

بارسلونا شب گذشته یک شکست تلخ و سنگین اروپایی دیگر را تجربه کرد تا از رسیدن به فینال لیگ قهرمانان باز بماند.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از موندودپورتیوو، بارسا با برتری 3-0 بازی رفت و حاشیه امنیتی مناسب به آنفیلد رفته بود اما با 4 گل در کیسه به خانه بازگشت و یک بار دیگر از رسیدن به فینال لیگ قهرمانان بازماند.

جامی که مسی در ابتدای فصل وعده اش را داده بود، به شکلی عجیب از دسترس آبی اناری ها خارج شد و لیورپول برای دومین سال متوالی راهی فینال شد.

بارسا هر اندازه در نوکمپ تیمی قدرتمند در بازی های اروپایی نشان داده و آمار 32 بازی متوالی بدون شکست را در کارنامه دارد؛ اما در سال های اخیر بعضا نتایجی عجیب و دور از ذهن در زمین حریفان کسب کرده است.

 

 

 

 

همه چیز از فصل 17-2016 و بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان شروع شد. بارسا در زمین پی اس جی با نتیجه 4-0 شکست خورد ولی 4 هفته بعد در نوکمپ توانست 6-1 پیروز شده و به شکلی معجزه وار راهی یک چهارم نهایی شود.

 

بارسا از آن شکست سنگین درس نگرفت و در بازی رفت دور بعد و در زمین یوونتوس، 3-0 مغلوب شد. در 22 دقیقه ابتدایی، دیبالا دو گل به بارسا زد و کیه لینی در نیمه دوم، گل سوم را به ثمر رساند. در بازی برگشت دیگر خبری از معجزه نبود و با تساوی بدون گل، یووه راهی نیمه نهایی شد.

 

 

 

 

فصل گذشته در یک چهارم نهایی، بارسا بازی رفت را با نتیجه 4-1 از رم برد ولی در بازی برگشت، رمی ها با حمایت هواداران شان 3-0 پیروز شده و راهی نیمه نهایی شدند تا بارسا یک شکست سنگین بیرون خانه دیگر را تجربه کند؛ شکستی که بازهم تاوانی سنگین همچون حذف از لیگ قهرمانان را در پی داشت.

 

به فصل جاری می رسیم و بازی شب گذشته که بارسا برتری 3-0 دور رفت را با شکست 4-0 بازی برگشت از دست داد و از راهیابی به فینال بازماند.

4 شکست بیرون خانه در 3 سال اخیر و دریافت 14 گل از پی اس جی، یوونتوس، رم و لیورپول، آن هم با دو مربی متفاوت(والورده و انریکه) قطعا نمی تواند تصادفی باشد. 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.