حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1611862/34 زمان: 12:34   1398/02/26 بازدید: 308

شرط جلالی برای نشستن روی نیمکت نساجی

بحران در نساجی به اوج خود رسیده است اما با این حال امشب این تیم در بازی با پیکان به میدان خواهد آمد و آخرین بازی خود را هم پشت سر خواهد گذاشت.

به گزارش "ورزش سه"، دیروز مجید جلالی به بهانه جلوگیری از حضور حمید مطهری و فرهاد کوچک زاده در تمرین حاضر نشد شاگردانش را تمرین بدهد. حمید مطهری به دلیل مصاحبه علیه صنیعی فر یکی از مالکین باشگاه اخراج شده بود و فرهاد کوچک زاده سرپرست تیم هم به دلیل اینکه مانع از حضور حمید مطهری در تمرین تیم نشد، سمت خود را از دست داد.

 

تمرین تیم نساجی دیروز آبستن اتفاقات زیادی بود. بعد از این کش و قوس ها رضا حدادیان دیگر مالک باشگاه نساجی با فرهاد صنیعی فر تماس می گیرد و ازاو می خواهد اجازه دهد تا برای بازی پایانی حمید مطهری و فرهاد کوچک زاده روی نیمکت بنشینند تا تیم پیش از این درگیر حواشی نشود و امشب در بازی با پیکان بدون چالش در پی کسب یک برد دیگر باشد و فرهاد صنیعی فر هم این موضوع را می پذیرد. در این کش و قوس محمد کاظمی قائم مقام باشگاه از سمت خود استعفاء می کند. گویی تغییرات پی در پی تصمیم ها از سوی مدیریت باشگاه او را به هم ستوه در آورده است و در نهایت تصمیم می گیرد بعد از اتفاقاتی که در تمرین نساجی رخ داد با انتشار بیانیه ای از سمت خود استعفاء دهد و به نظر می رسد استعفای او این بار جدی تر از همیشه است بطوریکه اردوی تیم را ترک کرده و به تهران بازگشته است.

 

آیا مجید جلالی امشب در بازی با پیکان روی نیمکت تیم نساجی می نشیند؟ او شرط نشستن روی نیمکت را حضور حمید مطهری و فرهاد کوچک زاده در کنار خود دانسته است اما مشکل اینجاست که باشگاه نساجی در نامه ای رسمی و البته جداگانه اخراج حمید مطهری و فرهاد کوچک زاده را به سازمان لیگ خبر داده است و ناظر بازی هم به استناد این دو نامه در جلسه پیش از بازی اعلام کرده است حمید مطهری و فرهاد کوچک زاده نمی توانند روی نیمکت نساجی برای بازی با پیکان بنشینند. دراین صورت محمد عباس زاده و حامد شیری نساجی را در بازی امشب هدایت خواهند کرد. البته ممکن است در ساعات آینده باشگاه نساجی با ارسال نامه های جدید برای سازمان لیگ تغییر در تصمیمی که برای حمید مطهری و فرهاد کوچک زاده را گرفته اطلاع رسانی کند و در نهایت مشکل این دو برای نشستن روی نیمکت حل شود.

 

حتی اگر این اتفاق رخ دهد نمی توان بحران های اخیر نساجی را نادیده گرفت و شاید در پایان بازی امشب دوباره شاهد مصاحبه های جنجالی از سوی کادر فنی تیم و مدیریت باشگاه باشیم. مصاحبه هایی که در آن حرمت ها زیر پا گذاشته می شود، در حالی که در فوتبال با گفتمان دوستانه هم چیز قابل حل است حتی اگر باشگاه نساجی و مجید جلالی نخواهند به همکاری ادامه دهند. قطعا خداحافظی دوستانه بهتر از این کش و قوس ها و تصمیمات و مصاحبه های جنجالی است که خاطر هواداران پرتعداد و متعصب نساجی را هم مکدر می کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.