کد خبر: 1612164/24 زمان: 17:58   1398/02/27 بازدید: 510

مرادمند: رقبای پولداری برای رسیدن به آسیا داشتیم

مدافع تیم پدیده مشهد معتقد است برای کسب سهمیه آسیایی دیگر تیم های لیگ برتری از آنها پولدارتر بودند اما در نهایت قافیه را به مشهدی ها باختند.

به گزارش "ورزش سه"، محمدحسین مرادمند پس از حضور در مشهد پس از برد شیرین شب گذشته درباره آسیایی شدن تیمش گفت: خداراشکر همین که توانستیم تیم را به اینجا برسانیم کار بزرگی انجام دادیم. در حالی ما توانستیم سهمیه آسیا را به دست بیاوریم که تیم های دیگر هزینه های زیادی کرده بودند که در جایگاه ما قرار بگیرند که در نهایت موفق به این کار نشدند. اما ما با حداقل امکاناتی که داشتیم توانستیم آسیایی شویم.


او درباره خوب بودن خود در این فصل و خصوصا بازی های پایانی گفت: من نه، همه بازیکنان پدیده توانستند بهترین باشند. هر کدام از بچه ها حتی بیشتر از انرژی خود مایه گذاشتند و به همین دلیل موفق شدیم. همه بازیکنان از آن کسی که گل می زد تا کسی که درون دروازه می ایستاد به صورت یکسان برای تیم فداکاری کردند تا در نهایت بتوانیم به هدف مهم خود برسیم. این اتفاق در حالی می افتد که بازیکنان و کادرفنی تیم پدیده بهرحال مشکلات فراوانی را در نیم فصل اول لیگ تجربه کردند اما در نهایت توانستند از همه آنها به سلامت عبور کنند.

 


مدافع پدیده درباره آسیایی شدن یک شهر نیز به صحبت پرداخت. او ادامه داد: این یک افتخار است و بیشتر از اینکه این افتخار برای یک تیم باشد برای یک شهر است. من در تیم سپاهان هم چهار سال توانستم به بازی های لیگ قهرمانان راه پیدا کنم و به همین دلیل به خوبی می دانم چقدر حضور در این تورنمنت ها به سود بازیکنان و کادر فنی است ضمن اینکه آنها می توانند خود را با مهمترین تیم های قاره نیز محک بزنند.
مرادمند در پایان درباره هواداران تیمش گفت: ببینید باید از همه هواداران تیم پدیده تشکر کنم که تیم را مورد حمایت خود قرار دادند. البته کسب نتایج خوب هم در این میان تاثیرگذار بود و هواداران نیز با حضور تیم در کورس بالای جدول سر ذوق می آیند و تشویق های خود را بیشتر می کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.