کد خبر: YXJd9 زمان: 15:51 1398/02/30   بازدید: 51478

هشدار امباپه به مسی؛ هنوز چیزی تمام نشده

پس از دبل روز گذشته لیونل مسی مقابل ایبار، حالا او از همیشه شانس بیشتری برای تصاحب کفش طلای 2019 را دارد.

به گزارش "ورزش سه"، رقابت برای کفش طلای 2019 وارد مرحله حساسی شده است. لیونل مسی و کیلیان امباپه، جدی ترین مدعیان کسب عنوان برترین گلزن فوتبال اروپا در سال 2019 هستند و در حال حاضر فوق ستاره آرژانتینی شانس اول محسوب می شود؛ ولی او خطر کیلیان امباپه را به وضوح احساس می کند.

 

 

 

 

ستاره پی اس جی شنبه شب و پس از پشت سر گذاشتن سه جلسه محرومیت، توانست در برتری 4-0 تیمش برابر دیژون دبل کند و تعداد گل هایش را به عدد 32 برساند. مسی هم روز گذشته دو گل به ایبار زد و 36 گله شد تا فاصله با امباپه را به 4 گل افزایش دهد.

آخرین بازی پی اس جی، شنبه آینده در زمین رن خواهد بود و امباپه نیاز به یک کار بسیار بزرگ برای رسیدن به مسی دارد. 4 گل او را با مسی برابر می کند و 5 گل او را به تنهایی صاحب کفش طلا خواهد کرد.

 

امباپه شب گذشته در مراسم بهترین های لوشامپیونا و در پاسخ به سوالی در مورد رقابتش با مسی گفت:« به خودم می گویم که اگر هم این رقابت را ببازم، حداقل به مسی باخته ام که یکی از بهترین های تاریخ است ولی معتقدم تا ثانیه پایانی شانس برای رسیدن به او را خواهم داشت. این رقابت برای من غرورانگیز است ولی به مسی می گویم که هنوز هیچ چیز تمام نشده است.»