کد خبر: Jx5vd زمان: 09:59 1398/03/02   بازدید: 16054

انصراف یونایتد از تلاش برای جذب جیدون سانچو

شبکه ESPN به نقل از منابع خود اعلام کرد منچستریونایتد از ادامه تلاش برای جذب جیدون سانچو، پدیده جوان بوروسیا دورتموند صرفنظر کرده است.  

به گزارش "ورزش سه"، شبکه ESPN به نقل از منابع نزدیک به باشگاه منچستریونایتد مدعی شد یونایتد از تلاشهای خود برای جذب جیدون سانچو، پدیده جوان انگلیسی باشگاه بوروسیا دورتموند صرف نظر کرده و به جای پیشنهاد 80میلیون پوندی‌اش به باشگاه آلمانی برای خرید سانچو، به دنبال گزینه‌های دیگری خواهد رفت.

 

سانچوی 19ساله که پیش از سفر به آلمان سابقه عضویت در منچسترسیتی را داشته از مدتها پیش یکی از هدفهای یونایتد بوده و استعدادیابهای باشگاه حتی پیش از اخراج ژوزه مورینیو در فصل جاری، از سانچو به عنوان یکی از گزینه‌های عالی برای فصل نقل و انتقالات باشگاه یاد کرده بودند.

 

 

اما ESPN می‌گوید با اینکه سولسشر و دستیارش، مایک فلان هم با تلاش باشگاه برای جذب سانچو موافق بوده‌اند اما منچستریونایتد در این مدت هر چه تلاش کرده نتوانسته در این مورد با دورتموند گفتگویی سازنده داشته باشد.

 

سوالهای منچستریونایتد از دورتموند درباره سانچو با پاسخ منفی و سرد این باشگاه همراه شده و مدیران دورتموند برای یونایتد روشن کرده‌اند که به هیچ وجه قصد ندارند تابستان امسال بازیکن جوان‌شان را بفروشند. آن هم با توجه با اینکه همین اواخر کریستین پولیشیچ، مهاجم آمریکایی خود را از دست داده و به چلسی واگذار کرده‌اند.

 

منابع نزدیک به یونایتد گفته‌اند این باشگاه به این نتیجه رسیده که حتی برای صحبت درباره سانچو باید مبلغی در حدود 90 میلیون پوند به این باشگاه پیشنهاد بدهد ولی یونایتد معتقد است این مبلغ برای سانچو بیشتر از ارزش واقعی او در بازار است. به همین دلیل منچستریونایتد به این نتیجه رسیده که پروژه جذب سانچو را کنار گذاشته و به گزینه‌های دیگر فکر کند.