کد خبر: 1613399/35 زمان: 11:50   1398/03/02 بازدید: 2,200

کادرفنی ایران تکمیل شد

ویلموتس با سه دستیار اسپانیایی و بلژیکی در تهران

هنوز قرارداد مرد بلژیکی با فدراسیون فوتبال ایران به صورت رسمی اعلام نشده اما تمام رسانه های بلژیکی از نهایی شدن این همکاری سه ساله خبر دادند.

به گزارش "ورزش سه"، دیروز وقتی سفارت ایران در بلژیک از توافق نهایی ویلموتس با فدراسیون فوتبال برای امضای قراردادی سه ساله تا پایان جام جهانی 2022 خبر داد، موجی از خبرهای تایید شده از سوی رسانه های بلژیکی به راه افتاد که نشان داد جانشین کارلوس کی روش در نیمکت رهبری ایران کسی نیست جز سرمربی سابق بلژیک و ساحل عاج.


خبری که با گذشت 24 ساعت هنوز به صورت رسمی به تایید فدراسیون فوتبال و خود ویلموتس نرسیده اما با این حال گمانه زنی ها از تکمیل شدن کادر فنی این مربی روی نیمکت ایران حکایت دارد. بنا به نوشته سایت معتبر DH بلژیک، مارک ویلموتس برای هدایت ایران روی استفاده از سه دستیار خارجی و سه مربی ایرانی به توافق رسیده است که نام دستیاران خارجی او نیز مشخص شد.


به نوشته سایت بلژیکی مانو فررا اسپانیایی، مربی ۶۰ ساله که در تیم پایه‌های خنت بلژیک کار می‌کرد دستیار نخست ویلموتس در تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران است. تیری وریانس نیز دستیار دیگر ویلموتس خواهد بود. هرمان دی لانتشیر در کنار این دو نفر به عنوان آنالیزور حضور خواهد داشت. او در تیم‌ ‌ملی بلژیک با ویلموتس کار کرده است تا برای دومین مقطع در کادر فنی این مربی در ایران فعالیت داشته باشد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.