حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1613783/43 زمان: 16:22   1398/03/04 بازدید: 180

معلوم نیست گل ریحان می خواهد تیمداری کند یا نه

نصرتی: برانکو از بازیکن بیگاری نمی کشد

مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران سال گذشته مربیگری را در لیگ یک تجربه کرد و حتی در سه بازی که سرمربی موقت بود 7 امتیاز برای تیمش گرفت.

به گزارش" ورزش سه" محمدنصرتی در آخرین سال فوتبالش به لیگ یک رفت و خیلی زود در هیبت یک مربی-بازیکن در این تیم مشغول به کار شد. او در مقطعی از فصل که تیم سرمربی نداشت به عنوان سرمربی موقت دو برد و یک مساوی کسب کرد اما باشگاه دوباره از سرمربی دیگری به جای او استفاده کرد. نصرتی درباره اینروزهایش گفت:« فعلا که هستیم، نمی دانم که گل ریحان می خواهد به تیم داری ادامه بدهد یا نه؟! منتظر هستم ببینم برنامه شان برای سال آینده چیست؟» او که در مسیر دریافت مدرک A مربیگری اش است درباره برنامه اش گفت:« می خواهم پله پله جلو بروم و عجله ای ندارم. البته درایران شرایط طوری نیست که بتوانید خیلی راجع به آینده برنامه ریزی کنید. البته شما به مربیانی که در لیگ یک کار می کنند نگاه کنید؟ نمی خواهم کسی را زیر سوال ببرم اما واقعا بچه های ملی پوش و بازیکنان خوب این فوتبال چرا نتوانند در این سطح سرمربیگری کنند.»


نصرتی درباره تجربه مربیگری اش در لیگ یک هم گفت:« یک فصل تجربه مربیگری داشتم که فصل خوبی بود. تجربیات خوبی به دست آوردم و تلاش می کنم علم و دانشم را به روز کنم. هرچقدر در مربیگری یادبگیرید کم است. فیلم های آموزشی بهترین مربیان جهان را می بینم.» مدافع سابق تیم ملی درباره اینکه خودش از مربیانی که با آن ها کار کرده کدام را الگو قرار می دهد گفت:« من هم از کی روش یاد گرفتم و هم از برانکو. اما واقعیتش 7 سال و خرده ای با برانکو کار کرده ام و خیلی یاد گرفتم، از پاگلزدورف در الاهلی و دنیزلی و قطبی تجربه کسب کردم اما اگر بخواهم یک نفر را به عنوان الگو انتخاب کنم او برانکو است.» او درباره دلایل این انتخابش گفت:« برانکو تمریناتش خیلی به روز و خوب است و به قول معروف از بازیکن بیگاری نمی کشد. دنیزلی هم خیلی خوب بود و خیلی رابطه خوبی با بازیکنان برقرار می کرد.»


او که سابقه بازی در پرسپولیس را هم دارد درباره بازی جام حذفی این تیم گفت:« بازی خیلی سختی است. با توجه به اینکه پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شده، بازی حساس تر هم می شود اما امیدوارم پرسپولیس برنده شود.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.