کد خبر: zqwJ0 زمان: 17:10 1398/03/04   بازدید: 17350

کامیابی‌نیا – کی‌روش؛ اپیزود جدید در نقش جهان

دو بازیکن پرسپولیس و سپاهان بار دیگر برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت و باید دید اینبار چالشی بین آنها شکل خواهد گرفت یا خیر.

به گزارش "ورزش سه"، کمال کامیابی نیا و کی روش استنلی دو بازیکن تاثیرگذار پرسپولیس و سپاهان در آخرین تقابل در نقش جهان، چالش بزرگی را طی 90 دقیقه پشت سر گذاشتند که در نهایت منتهی به اخراج هر دوی آنها به دلیل فحاشی شد.


علیرضا فغانی، داور بین المللی فوتبال ایران در دیدار رفت دو تیم در لیگ هجدهم بعد از اینکه این دو بازیکن طی جریان بازی بارها برابر یکدیگر قرار گرفتند و هر کدام مدعی بودند دیگری در حال فحاشی به اوست، در ثانیه‌های پایانی هر دو را با کارت قرمز مواجه و از زمین اخراج کرد. کارت قرمزی که بازی را به سمت جنجالی شدن پیش برد و اعتراضاتی نیز در پی داشت.


کامیابی نیا که در طول بازی بارها با فراخواندن فغانی مدعی شده بود بازیکن برزیلی سپاهان به او فحاشی می‌کند، بعد از بی توجهی این داور در دقایق پایانی با کی روش استنلی وارد تنش لفظی شد که اینبار فغانی به میان آمد و هر دو بازیکن را با کارت قرمز جریمه کرد.


این دو بازیکن البته در دور برگشت لیگ برتر در آزادی برابر یکدیگر قرار گرفتند و نمایش بدون تنشی را دنبال کردند اما باید دید اینبار در نقش جهان و در دیدار حساس مرحله نیمه نهایی جام حذفی چه اتفاقی پیش روی آنها خواهد بود.


کی روش استنلی در این فصل موفق شد در لیگ برتر عنوان آقای گلی را نصیب خود کند و از انگیزه زیادی برای گلزنی مقابل پرسپولیس برخوردار است و امیدوار است با دستیابی به هدف خود، تیمش را برای رسیدن به قهرمانی جام حذفی کمک کند. کامیابی نیا نیز کار سختی در نقش جهان برابر خط میانی و هجومی سپاهان پیش رو خواهد داشت. هافبک جنگنده و تخریبی پرسپولیس که از حیث گلزنی نیز عملکرد خوبی را در این فصل از خود به جا گذاشته، امیدوار است بعد از جشن قهرمانی در لیگ برتر، به اولین دبل و قهرمانی در جام حذفی نیز دست یابد و باید دید کدامیک قادر خواهند بود به هدف شان در این جدال مهیج دست یابند.