کد خبر: nJ7jn زمان: 17:44 1398/03/18   بازدید: 19584

یحیی و حمیداوی نبودند، نمی‌ماندم

مرادمند: پیشنهاد بزرگ را به خاطر شهرخودرو رد کردم

مدافع شهر خودرو خراسان گفت: پیشنهاد استقلال تهران را به خاطر ماندن در شهر خودرویی که تیم خودم می‌دانم، رد کردم.

محمد حسین مرادمند پس از تمدید با باشگاه شهر خودرو خراسان در گفتگو با خبرنگار ورزش سه اظهار داشت: خوشحالم که یک فصل دیگر در شهر امام رضا و در تیمی که تیم خود می‌دانم خواهم بود و انشاالله بتوانیم کاری را که شروع کردیم و به خواسته‌ای که می‌خواهیم برسیم.

 

وی افزود: خواسته ما این است که امسال برای قهرمانی بیاییم و تیمی باقدرت و باثبات باشیم و انشاالله در آسیا هم خوش بدرخشیم که این حق مردم مشهد است و انشاالله باعث سربلندی آنها باشیم.

مدافع پدیده که امسال از بازیکنان پرمشتری تیمش بود نیز تصریح کرد: پیشنهاد خوب زیاد داشتم اما اگر ماندم به این خاطر بود که تیم، تیم خودم است، دلیل بعدش بخاطر آقا یحیی بود که به لحاظ فنی کمک زیادی به من در این فصل کرد و وقتی دیدم در شرایط فنی من چقدر تاثیر گذار بودند گفتم می‌توانم همین‌جا، کامل‌تر شوم.

 

مرادمند ادامه داد: دلیل دیگر ماندنم به ثبات رسیدن تیم مشهد بود که از وقتی آقای حمیداوی آمد دیگر تیم ما فراز و نشیب نداشت و باور کنید اگر آقا یحیی و آقای حمیداوی نبودند من امسال مشهد نمی‌ماندم.

وی با تمجید از ابراز علاقه هواداران مشهد برای ماندنش در شهر خودرو یادآور شد: قراردادم را بسته‌ام و احتیاجی به بازارگرمی نداشته و ندارم اما همین قدر بگویم که استقلال تهران به عنوان مشتری‌ای پر و پا قرص، مستقیما با خودم صحبت کردند که ضمن احترام به این باشگاه بزرگ و هواداران عزیزش، من شهر خودرو را به خاطر خواسته تماشاگران و آرامشی که در این شهر داشتم انتخاب کردم.

 

مدافع پدیده تاکید کرد: انشاالله سال خوبی در پیش رو داشته باشیم و بتوانیم نشان دهیم که وقتی همه چیز در مشهد کنار هم باشد، ما هم می‌توانیم کارهای بزرگی را برای مردم عزیز این شهر رقم بزنیم.