حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1617285/48 زمان: 18:30   1398/03/22 بازدید: 243

شکوری: مردم از ویلموتس و تیم ملی راضی هستند

دبیرکل فدراسیون فوتبال می‌گوید مراحل انتخاب سرمربی تیم ملی امید نهایی شده اما هیچ چیز رسمی نشده است.

 

به گزارش "ورزش ‌سه"،  ابراهیم شکوری در حاشیه بازی منتخب 98 گفت: هیجان این مسابقات خیلی بالا است و جا دارد از مسئولین برگزار کننده مسابقات و هم‌چنین مجموعه پاس تشکر کنیم که این گونه بازی‌ها را ترتیب می‌دهند و پیشکسوتان را دور هم جمع می‌کنند.


دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره نمایش تیم ملی همراه با ویلموتس گفت: خدا را شکر از همان ابتدا که فرآیند انتخاب سرمربی را داشتیم در یک شرایط حرفه‌ای این انتخاب را انجام دادیم. همه مردم از مربی و هم‌چنین سبک بازی تیم ملی راضی بودند. در دو مسابقه گذشته بازی بسیار خوبی انجام دادیم و رضایت مردم مهم ترین چیزی بود که به آن رسیدیم و هدف ما بود. البته که باید این دو دیدار دوستانه را فراموش کنیم و به آینده و به خصوص جام جهانی چشم داشته باشیم. امیدوارم تا جام جهانی و جام ملت‌های آینده روند خوبی را پیش ببریم.


شکوری در خصوص تیم ملی امید و انتخاب سرمربی برای این تیم نیز گفت: همان روندی که برای تیم ملی بزرگسالان پیش گرفتیم و در شرایط حرفه‌ای مربی برای آن انتخاب کردیم، برای تیم ملی امید هم در نظر گرفتیم. طی دو یا سه روز آینده سرمربی قطعی تیم ملی امید را از سایت رسمی فدراسیون اعلام می‌کنیم. تا قرارداد امضا نشده اعلام رسمی نمی‌کنیم اما همه چیز نهایی شده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.