کد خبر: 5pmNw زمان: 13:30 1398/03/28   بازدید: 255503

پایان کارم با پرسپولیس است

برانکو: با الاهلی توافق کردم اما امضا نکرده‌ام

سرمربی پرسپولیس در آخرین گفتگویش مدعی شده به روزهای پایانی کارش در این تیم رسیده است و ماجراجویی جدید را آغاز خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که مدیران پرسپولیس همچنان اعتقاد دارند شرایط بازگشت برانکو ایوانکوویچ را پای میز مذاکره فراهم خواهند کرد، او در جدیدترین گفتگویش با اسپورت نت کرواسی مدعی شده به روزهای پایانی همکاری اش رسیده است.


وی درباره حضور در الاهلی عربستان گفته: من تا الان قراردادی امضاء نکرده‌ام، ولی با الاهلی به توافق رسیده‌ام و سرمربی جدید این تیم خواهم بود.


برانکو مدعی است به زودی کارش را با الاهلی استارت خواهد زد: به زودی به عربستان سعودی می‌روم. تا پایان ماه جاری باید آنجا باشم. داستان من در ایران تمام شده است. چهار سال در پرسپولیس بودم و آنجا شش جام به دست آوردم سه بار قهرمان لیگ شدیم و در فینال قهرمانان آسیا شرکت کردیم. کسب این عناوین و افتخارات کار آسانی نبود خیلی به این تصمیم فکر کردم و تصمیم به رفتن گرفتم.


سرمربی سابق پرسپولیس در ادامه درباره شرایط حضور در این تیم عربستانی گفته: الاهلی یکی از چهار تیم بزرگ عربستان سعودی است در کنار الهلال، النصر و الاتحاد. من قبلا در لیگ عربستان سعودی بوده‌ام و این لیگ برای من آشنا است. عربستان سعودی هم مثل ایران کشوری است که علاقه‌ زیادی در آن به فوتبال حس می‌شود. الاهلی برای اهداف بزرگی آماده می‌شود و من مطمئن هستم که ما در آنجا موفق خواهیم شد.