حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1618485/48 زمان: 17:27   1398/03/28 بازدید: 297

شرایط میزبانی نباشد محروم می‌کنیم

تاج: تا زمانی که شرایط آماده نباشد، لیگ نداریم!

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید که هر استانی شرایط میزبانی رقابت های لیگ برتر فوتبال را نداشته باشد، از میزبانی محروم خواهد شد و این مهم برای جلوگیری از وقایع مشابه فینال جام حذفی است.

به گزارش "ورزش سه" مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اهمیت برگزاری خوب و بدون مشکل مسابقات فوتبال را مورد تاکید قرار داد و گفت: در جلسه ای که با نیروی انتظامی بحث ورود بدون بلیط تماشاگران و ازدحام آنها مطرح شد ، نیروی انتظامی عنوان کرد اگر باز هم تماشاگر ازدحام کند ، ما ناچاریم به آن‌ها اجازه دهیم به ورزشگاه وارد و به همین دلیل بحث الکترونیکی شدن بلیط بازی ها مطرح شد تا به معضلات این چنینی پایان دهیم .


تاج در ادامه گفت : لازمه مسابقه بدون حادثه این است که بلیط فروشی بازی ها بصورت الکترونیکی انجام شود و هر فردی در خانه هم بتواند بلیط را تهیه و بر روی صندلی مشخص استقرار یابد و با نصب دوربین های مدار بسته هم کنترل حرکات آنها صورت گیرد به همین دلیل هر استانی برای برگزاری رقابت های لیگ برنر فوتبال باید از این استانداردها برخوردار بأشد ، در غیر اینصورت حق میزبانی از آنها سلب خواهد شد .


رییس فدراسیون فوتبال گفت : بر همین اساس از مجلس شورای اسلامی هم انتظار کمک و حمایت داریم و نمایندگان استان هایی که ورزشگاه های آنها فاقد شرایط استاندارد از جمله بلیط فروشی الکترونیکی ، شماره گذاری صندلی و دوربین های مدار بسته و دیگر الزامات مهم است ، به جای فشار آوردن به فدراسیون ، استان ها را برای تجهیز استادیوم ها تشویق و حمایت کنند .


مهدی تاج یکی از اقدامات مهم فدراسیون برای جلوگیری از بی نظمی ها را پیوست اخلاقی و انضباطی قرار داد بازیکنان دانست و گفت : با اضافه شدن این پیوست به قرارداد بازیکنان تخلفات آنها با جریمه های مختلف همراه مَی شود و تماشاگرانی هم که فحاشی کنند، تیم خود را  با  محرومیت تماشاگران مواجه خواهند کرد .

 

تاج گفت : بیانیه نویسی قبل و بعد از مسابقه علیه ارکان فدراسیون فوتبال و حریف یا توهین و اعتراض به داور و حتی جمع شدن دو بازیکن کنار داور در جریان مسابقه مانند خیلی از مسابقات رسمی جهان با محرومیت و جریمه روبرو خواهد شد.


رییس فدراسیون فوتبال گفت : تازمانی که شرایط  لازم آماده نشود فصل جدید لیگ برتر را آغاز نمی کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.