کد خبر: q7b1P زمان: 19:00 1398/03/28   بازدید: 33545

پست رونالدو در یوونتوس ساری چه خواهد بود؟

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس، امید اول مائوریتسیو ساری برای گلزنی در فصل بعد است.به گزارش "ورزش سه"، امروز نشریه توتو اسپورت در گزارشی مدعی شد رونالدو از انتصاب مائوریتسیو ساری به عنوان سرمربی جدید بیانکونری رضایت داشته و مشتاق است هر چه زودتر با آغاز شدن تمرینات، با متدهای این سرمربی تاکتیکی و ایتالیایی آشنا شود. رونالدو فصل قبل کمی با تاکتیک های دفاعی ماکسی آلگری مشکل داشت اما ساری قصد دارد تیمی هجومی و با مالکیت توپ بالا بنا کند.

 

 

مائوریتسیو ساری به دو سیستم 1-3-2-4 و 3-3-4 علاقه داشته و قصد دارد از رونالدو در پست مهاجم نوک استفاده کند. ستاره پرتغالی در مقاطع زیادی از دهه اخیر و خصوصا در رئال مادرید اغلب اوقات در پست وینگر بازی می کرد اما ساری ترجیح می دهد رونالدو تمام انرژی خود را صرف گلزنی کند و نمی خواهد وی دوندگی زیادی در میدان داشته باشد.

 

در یک فصل حضور در چلسی، ادن هازارد زیر نظر ساری عملکرد بسیار خوبی داشته و موفق شد 21 گل برای آبی های لندن به ثمر برساند. حالا سرمربی ایتالیایی در یوونتوس نیز قصد دارد همانند چلسی محور تیمش را بر اساس توانایی های بهترین بازیکن خود بنا کند و رونالدو نقشی اساسی در افکار و تاکتیک های ساری در فصل بعد خواهد داشت.