کد خبر: 1618787/13 زمان: 23:14   1398/03/29 بازدید: 937

باشگاه ما با دلالی برخورد کرده است؛

زنوزی: اجازه سوء استفاده در تراکتور را نمی‌دهم

مالک باشگاه تراکتورسازی بحث دلالی در این تیم را رد و تاکید کرد تیم مدیریتی و سرمربی جدید راجع به مسائل باشگاه تصمیم‌گیری می‌کنند.

به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا زنوزی اظهار کرد: از روزی که ما باشگاه پُرافتخار تراکتور را تحویل گرفتیم، با دلالی و رفتارهای سوء برخورد شده و تیم مدیریتی جدید نیز در راستای این هدف انتخاب و فعالیت می‌کند.

 

او اضافه کرد: تمام دغدغه من تشکیل تیم پرقدرت و بی‌حاشیه است تا تیمی در خور نام بزرگ تراکتور و شان بالای هواداران راهی لیگ نوزدهم کنیم و به حول قوه الهی نتایج غرورآفرینی را رقم بزنیم؛ به این خاطر خواسته هواداران را لبیک گفته و آقای مصطفی دنیزلی سرمربی نامدار ترکیه‌ای را آوردیم.

مالک باشگاه تراکتورسازی ادامه داد: تراکتور یک باشگاه حرفه‌ای است که رفته رفته به پختگی کامل و مورد دلخواه هواداران می‌رسد و انتخاب یک مربی نامدار در کلاس جهانی نویدبخش این موضوع است.

 

زنوزی‌مطلق با قدردانی از حساسیت هواداران، گفت: تمام تصمیماتی که توسط مدیرعامل باشگاه گرفته می‌شود در راستای نظم‌بخشی و مقابله با برخی سوء استفاده‌گری‌های احتمالی است؛ ممکن نیست اجازه دهم کسی از جیب من برای دلالان کیسه بدوزد.

او تصریح کرد: بحث دلالی در تراکتورِ بخش خصوصی اصلا بی‌معنی است؛ شایعات جهت‌دار را عده‌ای برای ایجاد حاشیه پردازش می‌کنند و حتی با تبلیغ هواپیمایی آتا و کولاک شرق در کانال تلگرامی خود،  سعی در نزدیک نشان دادن خودشان به اینجانب  دارند که بنده به شدت این اقدام را محکوم کرده و اعلام می‌کنم بنده هیچ ارتباطی با این کانال و هیچ کانال یا سایتی ندارم.

 

مالک باشگاه تراکتورسازی تاکید کرد: از هواداران واقعی و دلسوز انتظار داریم که خود نسبت به برخورد و خارج شدن از این کانال‌ها اقدام نمایند، ضمن اینکه در صورت ادامه این فریب کاری‌ها توسط آقایان، مدارک باج‌خواهی از بازیکنان و کادر باشگاه را به هواداران محترم ارائه می‌کنیم زیرا ما باید انتقاد سازنده را از تخریب جدا کنیم؛ این افراد به خاطر منافع خود به دنبال تخریب تیم هستند و سعی دارند به هواداران القا کنند که انتخاب و یا رد کادر و بازیکنان بدون اطلاع سرمربی و حتی اینجانب است.

 

زنوزی یادآور شد: همه عزیزان مطمئن باشند که همه تصمیمات در حوزه تیم با نظر خود آقای دنیزلی است و همه قبول دارند که ایشان با کسی رودربایستی نداشته و دیسیپلین خاص خودشان را دارند؛ لذا بعضی از این افراد و سایت‌ها امر برایشان مشتبه گردیده و فکر می‌کنند نظر خودشان نظر کل عضوهای آنهاست در صورتی که خیلی از عضوهای آنها حتی با مطالب کانالیزه شده آنها مخالف هستند؛ ضمنا مدیرعامل باشگاه تصمیم گرفته فردا از کانال فوق از طریق قضائی اقدام به شکایت نموده و پیگیر مسائل حاشیه‌ای و جرایم و تخلفات ایشان باشد.

 

وی خطاب به تماشاگران تراکتورسازی عنوان کرد: از همه هواداران می‌خواهم تا با صبر و اعتمادی که به مدیریت باشگاه دارند، منتظر اخبار خوب و در ادامه نتایج طلایی برای تیم محبوبشان باشند.

 

زنوزی ادامه داد: اگر هواداران بنده حقیر را به‌عنوان فرزند ایران و آذربایجان و دلسوز تراکتور قبول دارند به تصمیمات و اقدامات نیز اعتماد کنند تا بتوانیم با غلبه بر حواشی با تیم یکدست و قوی پای به میدان بگذاریم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.