حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1619742/41 زمان: 16:12   1398/04/03 بازدید: 467

مشکلات نقش جهان در حال حل شدن است

تاج: به تابش گفتم نباید مشکلات قبلی تکرار شود

رییس فدراسیون فوتبال ایران بار دیگر بر موضع قبلی خود تاکید کرد و گفت اگر زیرساخت ها فراهم نباشد، اجازه برگزاری بازی ها داده نمی شود.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی تاج در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص میزبانی نقش جهان در بازی‌های آسیایی اظهار کرد: مشکلاتی که مانع میزبانی سپاهان در نقش جهان بود در حال حل شدن است و امیدواریم تا شروع فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا این موضوع به طور کامل رفع شود.


وی با تاکید یر اینکه فوتبال امروزی اتحاد اهالی فوتبال را می‌طلبد افزود: برگزاری تجلیل‌ها و همایش‌ها برای فوتبالی‌ها امری است که به خوبی در اصفهان انجام می‌شود و توسعه آن می‌تواند به اتحاد بیشتر فوتبال دوستان و سرانجام بهتر شدن وضعیت فوتبال استان شود.


رییس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه چند سالی است میزبانی‌های بین المللی به اصفهان داده نمی‌شود، ادامه داد: این مسئله جلو آمدن مسئولین شهر را می‌خواهد، اما کسی در اصفهان جلو نیامده‌است و بالعکس اصفهان، تبریز  با درخواست و پیگیری های مناسب  از سالن خوبی برخوردار شده است.

 


وی از ایجاد زیرساخت‌های الکترویکی در آینده نزدیک در اصفهان خبر داد و اضافه کرد: در نشستی که با مدیرعامل سپاهان داشتم بر ایجاد زیرساخت‌ها تاکید شد؛ تا زمانی که این زیرساخت‌ها نباشد مسئولین کشوری اجازه برگزاری مسابقات فوتبال را نمی‌دهند چرا که مشکلات قبلی تکرار خواهد شد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.