کد خبر: mJrYN زمان: 17:15 1398/04/15   بازدید: 12678

تیته استاد تعویض ها

خصوصیت بارز سرمربی برزیل؛ تعویض های طلایی

تیته سرمربی تیم ملی برزیل در کوپا آمریکا نشان داده که می تواند تعویض های موثری انجام دهد.

به گزارش ورزش سه، تیم ملی برزیل بعد از کسب 7 امتیاز در دور گروهی کوپا آمریکا به مرحله بعد مسابقات صعود کرد. طلایی پوشان برزیل پس از انجام پنج بازی از ابتدای این رقابت ها به فینال رسیدند تا 00:30 بامداد دوشنبه به مصاف تیم ملی پرو بروند. تیته تیمی را راهی این بازی ها کرد که به سختی می توان برابرش به پیروزی فکر کرد.

 

 

 

 

برزیل از پنج دیداری که انجام داد موفق شد در سه دیدار دروازه حریفان را باز کند و در دو دیدار در امر گلزنی ناکام بماند. برزیل در این دوره از مسابقات کوپا آمریکا نتوانست دروازه دو تیم ونزوئلا و پاراگوئه را باز کند. اولین دیدار جام بین برزیل و بولیوی برگزار شد و شاگردان تیته موفق شدند با برتری سه گله از سد این تیم عبور کنند. در دقیقه 81 این بازی تیته اورتون کاردوسو دا سیلوا را به میدان بازی فرستاد و اورتون تنها چهار دقیقه نیاز داشت تا دروازه حریف را باز کند و نام خود را در بین زنندگان گل کوپا آمریکا جا دهد.

 

 

 

 

در هفته سوم جدال بین دو فینالیست این دوره مسابقات در دور گروهی پرگل از آب در آمد. سلاطین سامبا جشنواره گل به راه انداختند و با زدن پنج گل به پرو به مرحله حذفی رسیدند. تیته در این دیدار نیز همانند بازی اول دست به تعویضی زد که در ادامه بازی موثر ظاهر شد. این مربی 58 ساله در دقیقه 77 ویلیان را به جای کوتینیو وارد زمین کرد که ویلیان موفق شد دروازه پرو را باز کند.

تیته در دو دیدار از سه دیداری که تیمش در کوپا آمریکا گلزنی کرده یک بازیکن تعویضی او موفق به گلزنی شده است و تنها در دیدار با آرژانتین تعویض های او به گلزنی ختم نشد.