حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1623814/1 زمان: 18:00   1398/04/23 بازدید: 216

واکنش معاون وزیر به اعتراضات بازنده‌های وزنه‌برداری

داورزنی: مرادی رئیس قطعی است

معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش تاکید کرد انتخابات وزنه‌برداری مشکلی نداشته و حکم علی مرادی صادر خواهد شد.

به گزارش ورزش سه و به نقل از فارس، انتخابات وزنه‌برداری در حالی 16 تیرماه برگزار شد که علی مرادی با 22 رای از 43 رای ماخوذه برای 4 سال دیگر رئیس فدراسیون شد اما بعد از گذشت چند روز تعدادی از نامزدها به موضوع تعداد آراء کسب شده اعتراض کردند.

 

آنها براین باور هستند که با توجه به ترکیب مجمع و تعداد 43 رای دهنده، رئیس فدراسیون باید نصف به علاوه یک رای (23) رای کسب می‌کرده و در حالی که علی مرادی 22 رای کسب کرده و از همین رو انتخابات و پیروزی مرادی وجاهت قانونی ندارد و باید انتخابات ابطال شده و مجددا برگزار شود.

 

این در حالیست که در روز انتخابات محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ریاست مجمع را بر عهده داشت و در پایان انتخابات اعلام کرد که مرادی به عنوان پیروز این انتخابات، رئیس 4 سال آتی فدراسیون وزنه برداری خواهد بود. حالا و با توجه به اعتراض رسمی کاندیداهای بازنده در انتخابات، داورزنی دوباره به نظر خود صحه گذاشته و علی مرادی را رئیس قطعی فدراسیون وزنه برداری می داند. داورزنی معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش در گفت‌وگو با فارس در این باره گفت: آقای علی مرادی انتخاب شده و حکم او بزودی صادر خواهد شد. 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.