کد خبر: 1623861/47 زمان: 20:26   1398/04/23 بازدید: 732

عبدی: از بین 260 نوجوان بازیکن انتخاب کردیم

حسین عبدی می گوید بازیکنان فعلی تیم نوجوانان را از بین 260 نفر انتخاب کرده اند.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی تیم ملی نوجوانان راجع به وضعیت تیم ملی نوجوانان گفت: ما عازم چین هستیم یک تورنمنت بین المللی در چین است که  با یک گروه می رویم چین. الان دو گروه هستیم که یک گروه را در چین می بینیم و گروه بعدی را می رویم به تاجیکستان.

 

حسین عبدی همچنین اضافه کرد: استعدادیابی ها در سال های گذشته در 9 منطقه خیلی استعداد یابی کرده و به ما اعلام کردند. بعد ما از این لیست که 200 و خورده ای نفر بود و 60 نفر مانده بود آن ها را دیدیم. حدود 100 نفر را هم خودمان دیدیم و فکر می کنم این بچه ها از نظر ما حدود 90-99 درصد چیزی هستند که می خواهیم.

 

عبدی درخصوص هدف اردوهای تیم ملی را اینطور توصیف کرد: ما بازی های جام جهانی در پیش داریم و برای این بازی ها که شهریور ماه در همدان برگزار می شوند آماده می شویم. از هر گروه یک تیم بالا می رود و امیدواریم آن تیم ما باشیم.

 پیشکسوت سرخ ها درباره وضعیت تیم پرسپولیس نیز اظهار داشت: در هر صورت پرسپولیس و هر تیم بزرگی استرس در آن مستولی می شود. امیدوارم شاکله تیم حفظ شود تا بتوانند به خوبی کار را برای فصل آیده ادامه دهند.

 

وی همچنین درباره انتخاب بازیکنان تیم افزود: هر روشی می تواند درست باشد اما ما چون کار را در زمین دنبال می کنیم و بازی های لیگ برتر را می بینیم و اگر بازیکنی مستعد باشد و در کنار تیم باشد و به این رده سنی بخورد، مطمئنا استفاده می کنیم. در نهایت نمی توانیم بگوییم کدام کار غلط است و کدام یکی درست، بستگی دارد کدام کار به نتیجه ختم شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.