حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1624229/34 زمان: 11:32   1398/04/25 بازدید: 514

تیمی که تیم ویلموتس نبود

ویلموتس دیروز در اکثر دقایق دیدار تیم ملی با امید، بازی را از جایگاه vip دنبال کرد و در دقیقه 83 بود که روی نیمکت تیم ملی نشست.

به گزارش "ورزش سه"، نفراتی که به اردوی تیم ملی دعوت شده بودند انتخاب مارک ویلموتس نبودند چرا که سرمربی تیم ملی به تازگی وارد تهران شده و اصلا این فرصت را در اختیار نداشته که بازی های لیگ برتر را تماشا و بازیکنان را شناسایی کند، به خصوص که برخی از این بازیکنان از تیم های دسته اولی هستند. بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی برای مارک ویلموتس انتخاب شده بودند و البته سرمربی تیم ملی در روزهای اخیر به خوبی آنها را تمرین داد تا بلکه با چند مهره جدید آشنا شود و به سمتی رود که بازیکنان پابه سن گذاشته تیم ملی را کنار بگذارد و تیمش را جوان تر کند. به خصوص که جام جهانی بعدی 3 سال دیگر برگزار می شود و برخی از بازیکنان تیم ملی آنوقت از 34 و 35 هم عبور خواهند کرد.

 

تیم ملی که دیروز در بازی با امید به میدان رفت خصوصیت تیم مارک ویلموتس که در بازی با کره جنوبی ارایه گر بازی تهاجمی بود و صاحب 16 موقعیت شد، نداشت! شاید به همین دلیل بود که فقط یک گل زد و خیلی نتوانست دروازه تیم امید را با تهدید مواجه کند. دیروز مارک ویلموتس روی نیمکت ننشست شاید به این دلیل که تیمی که در میدان بود انتخاب های اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال بودند. با این حال مارک بازی را به دقت زیر نظر گرفته بود تا بازیکن جدید پیدا کند و به نظر می رسد از جمع بازیکنان جدیدی که به اردوی تیم ملی دعوت شدند یکی دو بازیکن به اردوی اصلی تیم ملی هم دعوت خواهند شد.

 

البته می توان بی کیفیتی بازی تیم ملی در برابر امید را به عدم حضور تماشاگران هم ربط داد. از سویی استرس ناشی از این بازی روی کیفیت بازیکنان هر دو تیم تاثیر گذاشت. اعضای تیم ملی به دنبال نشان دادن خود به مارک بودند و نفرات تیم امید هم در مسیر انتخاب قرار دارند. بیش از 30 بازیکن در اردوی تیم امید حضور دارند که برای بازی های قهرمانی زیر 23 سال آسیا باید چند نفر خط بخورند.

 

مارک ویلموتس که اینروزها در کمپ تیم های ملی اکتیوتر از همه است بی صبرانه منتظر شروع بازی های لیگ برتر است تا نفرات جدیدی را برای تیم ملی پیدا کند. بی شک او می تواند انتخاب های بهتری داشته باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.