حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1624970/2 زمان: 09:31   1398/04/29 بازدید: 588

حضور ستاره ها در امر بازسازی همچنان ادامه دارد:

احمدزاده با پیراهن پرسپولیس در کمپین ستاره‌ها

ستاره تازه بازگشته به اردوی سرخ ها به جمع سایر چهره های سرشناس حاضر در کمپین کمک به سیل زده های ایران پیوست.

به گزارش "ورزش سه"،در ادامه حضور چهره های سرشناس در کمپین ستاره ها برای کمک به مردم سیل زده جنوب و شمال ایران این بار نوبت به فرشاد احمدزاده رسید تا با اهدای پیراهن خود در پرسپولیس به این کار خیرخواهانه بپیوندد.


این بازیکن که به تازگی با امضای قراردادی به جمع سرخ های پایتخت بازگشته است، گفت:« من فرشاد احمدزاده به کمپین کمک به مردم آسیب دیده از سیل نوروز 98 می پیوندم و در این راه پیراهن خودم در پرسپولیس را برای کمک به این امور خیریه تقدیم می کنم». احمدزاده در ادامه از دوست و هم تیمی خود کمال کامیابی نیا دیگر ستاره خط میانی پرسپولیس برای پیوستن به این کمپین دعوت به عمل آورد.


وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ، جواد نکونام، پژمان جمشیدی ،امیر قلعه نویی، کیمیا علیزاده، یحیی گل محمدی، مجید جلالی، خداداد عزیزی، علیرضا منصوریان، و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیلزدگان به چالش کشیدند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک‌های مردمی ادامه دار باشد.


هم‌وطنانی که قصد کمک به سیل‌زدگان را دارند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112*737* مبلغ موردنظر خود را به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب‌سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی، نامشان در میان شرکت‌کنندگان در کمپین ثبت شود.


کمپین ستاره‌ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب‌سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی ستاره‌های ورزشی و هنری مستقیماً به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

 

 

احمدزاده با پیراهن پرسپولیس در کمپین ستاره‌ها

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.