حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1628605/39 زمان: 13:11   1398/05/16 بازدید: 1,685

5 هفته جهنمی برای تارتار و نفت مسجدسلیمان

نفت مسجدسلیمان در 5 هفته ابتدایی لیگ برتر قرعه بسیار سختی نصیبش شده است.

به گزارش "ورزش‌سه"، با انجام قرعه کشی رقابت های لیگ برتر نوزدهم مشخص شد که تیم نفت مسجدسلیمان در 5 هفته ابتدایی مسابقات باید دیدارهای بسیار سختی را پشت سر بگذارد.


شاگردان مهدی تارتار طبق قرعه کشی انجام شده در هفته اول میزبان تراکتور هستند و در هفته دوم در آبادان به مصاف صنعت نفت خواهند رفت. آنها در هفته سوم میزبان استقلال تهران هستند و در هفته چهارم به میهمانی سپاهان می روند. در هفته پنجم نیز شهر خودروی مشهد میهمان نفتی ها خواهد بود.


بر این اساس نفت مسجدسلیمان در 5 هفته ابتدایی لیگ برتر با 4 مدعی قهرمانی این رقابت ها دیدار می کند و مسابقه دیگر این تیم با صنعت نفت آبادان که راحت تر از دیدارهای دیگر به نظر می‌‎رسد، خارج از خانه برگزار می شود.


از سوی دیگر اگرچه دیدارهای نفت مقابل تراکتور، استقلال و شهر خودرو در مسجدسلیمان باید برگزار شود، اما چون ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان هنوز آماده نشده و شاید به شروع لیگ برتر نرسد، امکان دارد دیدارهای سخت زردپوشان جنوبی در شهر اهواز برگزار شود.


به نظر می رسد مهدی تارتار، کادرفنی و شاگردانش کار سختی در هفته های ابتدایی لیگ برتر داشته باشند. آنها بی تردید در هفته های نخست باید دست به کار بزرگی بزنند و مشخص نیست چه اتفاقاتی در انتظارشان خواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.