حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1629004/42 زمان: 19:42   1398/05/18 بازدید: 25,097

لغو قانون جنجالی یوونتوس برای دیدار با ناپولی

باشگاه یوونتوس لایجه عدم فروش بلیت به هواداران متولد شده در کمپانیا را لغو کرد.


به گزارش "ورزش سه"، در سالهای اخیر جنجال های فراوانی بین هواداران دو تیم یوونتوس و ناپولی رخ می داد و به نظر می رسد با حضور مائوریتسیو ساری روی نیمکت بیانکونری، دیدار این فصل آنها جنجالی تر از همیشه باشد.

 

یوونتوس در ابتدا تصمیم گرفت اجازه خرید بلیت به هواداران ساکن یا متولد منطقه کمپانیا ندهد و ادعا کرد که این تصمیم در مسیر کاهش خشونت در ورزشگاه ضروری است. اما حالا یوونتوس از تصمیم خود برای جلوگیری از فروش بلیت برای هواداران متولد شده در کمپانیا برای بازی خود مقابل ناپولی در پایان ماه آگوست عقب نشینی کرده است.

 

 

اما این تصمیم باعث ایجاد موجی از واکنشهای منفی شد و حتی برخی هواداران مدعی شدند با این حساب مائوریتسیو ساری، سرمربی فعلی یوونتوس نیز که متولد آن منطقه است نمی تواند روی نیمکت تیمش برای بازی با ناپولی حضور یابد.

 

کلودیو پالومبا، بخشدار امنیتی در تورین مدعی شد که این تصمیم بدون توافق مقامات محلی گرفته شده و گفت: "من امیدوارم که این یک اشتباه ساده باشد و یوونتوس به سرعت آن را اصلاح کند." حالا به نظر می رسد بعد از افزایش انتقادها یوونتوس تصمیم خود را تغییر داده و این قانون از سوی این باشگاه لغو شده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.