کد خبر : 1629533 | 21 مرداد 1398 ساعت 10:42 | 19.8K بازدید | 0 دیدگاه

تیم منتخب در سلطه تاتنهام و منچسترسیتی

تیم منتخب هفته اول لیگ برتر انگلیس

با پایان هفته اول لیگ برتر انگلیس تیم منتخب این هفته انتخاب شد. بازیکنان تاتنهام و منچسترسیتی در این تیم منتخب بیشترین سهم را دارند.

به گزارش "ورزش سه"، هفته اول فصل جدید لیگ برتر انگلیس برگزار شد و در این هفته اغلب تیمهای مدعی موفق شدند با ارائه نمایش‌هایی قانع‌کننده بر حریفان خود غلبه کنند. با اعلام تیم منتخب هفته اول لیگ برتر مشخص شد که دو تیم تاتنهام و منچسترسیتی در این تیم منتخب بیشترین سهم را به خود اختصاص داده‌اند.

 

دروازه‌بان – داوید دخیا (منچستریونایتد)

 

سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد در اواخر فصل گذشته نمایش‌های ضعیفی داشت ولی او دیروز در بازی مقابل چلسی عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت.

 

دفاع راست – کایل واکر (منچسترسیتی)

 

ملی‌پوش انگلیسی در جریان پیروزی مقتدرانه منچسترسیتی مقابل وستهام در جناح راست تیم گواردیولا عملکرد خارق‌العاده‌ای داشت و 10 بار توانست مالکیت توپ را از حریف بگیرد.

 

دفاع وسط – تایرون مینگز (استون ویلا)

 

مینگز که در فصل تابستان از بورنموث جدا شده و به استون‌ویلا پیوست در جریان دیدار ویلا مقابل تاتنهام 17 بار موفق شد حملات حریف را خنثی کند.

 

دفاع وسط- کریس مفاوم (بورنموث)

 

کریس مفاوم در جریان دیدار بورنموث مقابل شفیلد به سومین گلزن جوان تاریخ باشگاه بورنموث تبدیل شد و در خط دفاع نیز عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت.

 

دفاع چپ – زینچنکو (منچسترسیتی)

 

ملی‌پوش اوکراینی منچسترسیتی در جریان پیروزی مقتدرانه شاگردان گواردیولا مقابل وستهام عملکرد بی‌نظیری داشت. در این بازی تنها داوید سیلوا توانست در نیمه حریف بیشتر از زینچنکو به بازیکنان خودی پاس ارسال کند.

 

هافبک میانی – هری وینکس (تاتنهام)

 

در جریان پیروزی تاتنهام مقابل استون ویلا، وینکس در قلب خط میانی تاتنهام حضوری خارق‌العاده داشت و با درخشش او بود که مرکز میدان در بخش اعظم بازی در اختیار سفیدپوشان بود.

 

هافبک میانی – تانگوی اندومبله (تاتنهام)

 

اندومبله در اولین بازی خود برای تاتنهام با یک گل تماشایی تاتنهام را از خطر شکست نجات داد تا در ادامه با گلهای دیرهنگام کین تاتنهامی‌ها موفق به بازگشت و پیروزی در این بازی شوند.

 

هافبک میانی – کوین دی بروین (منچسترسیتی)

 

در جریان پیروزی پرگل و متقدرانه منچسترسیتی مقابل وستهام، این ملی‌پوش بلژیکی در اوج ظاهر شد و یکی از بهترین بازی‌های خود برای سیتی را به نمایش گذاشت.

 

مهاجم – رحیم استرلینگ (منچسترسیتی)

 

رحیم استرلینگ هم در جریان پیروزی 5-0 تیمش مقابل وستهام نمایش درخشانی داشت و به هشتمین بازیکن تاریخ لیگ برتر تبدیل شد که در هفته اول این لیگ موفق به هت‌تریک شده است.

 

مهاجم – هری کین (تاتنهام)

 

تاتنهام در آستانه کسب تساوی 1-1 مقابل استون‌ویلا بود که هری کین با زدن دو گل یک پیروزی شیرین برای تاتنهامی‌ها به ارمغان آورد.

 

مهاجم – اشلی بارنز (برنلی)

 

بارنز در بازی مقابل ساوتهمپون دو گل برای تیمش به ثمر رساند و یکی از بهترین بازیکنان برنلی در این بازی بود.

 

 

دیدگاهها