حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1629630/24 زمان: 19:45   1398/05/21 بازدید: 25,761

وقتی یحیی روی نیمکت شهرخودرو نباشد (عکس)

سرمربی شهرخودرویی ها پیش از برگزاری دیدار تیمش برابر گل گهر به دلیل عدم برگزاری بازی در زمین امام رضا قهر کرد و برای برگزار دیدار حاضر نشد. اتفاقی که باعث شد تا حمید مطهری به هدایت مشهدی ها در این دیدار بپردازد.

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم گل گهر سیرجان و شهرخودرو مشهد در ادامه دوران آماده سازی خود و بازی های تدارکاتی که در این رابطه برگزار می کنند امروز در مشهد به مصاف یکدیگر رفتند. دیداری که با توجه به درخواست تیم ها نه در ورزشگاه امام رضا و نه در ورزشگاه ثامن، بلکه در زمین تمرینی منزل آباد برگزار شد و دو تیم لیگ برتری گل گهر و شهرخودرو به مصاف یکدیگر رفتند.


این اتفاق در وهله اول قهر سرمربی تیم میزبان را به دنبال داشت. آقایحیی که تصور نمی کرد این بازی را در زمینی غیر از دو ورزشگاه اصلی برگزار کنند از شنیدن خبر برگزاری بازی در منزل آباد و البته دور بودن زمین و همینطور بالا رفتن احتمال مصدومیت بازیکنان، از تصمیم گیری مسئولان ناراحت شده و به همین دلیل ترجیح داد تا در این بازی اصلا حضور پیدا نکند.


عدم حضور گل محمدی در این بازی باعث شد تا حمید مطهری هدایت شهرخودرویی ها را به عهده بگیرد. مطهری که چند سالی می شود در کنار مجید جلالی در لیگ برتر حضور دارد از جمله کمک مربیان مهم لیگ برتری محسوب می شود. او این روزها در کنار گل محمدی به آماده سازی شهرخودرویی ها می پردازد و در این دیدار نیز بالاجبار به عنوان نفر اول کادرفنی به بررسی بازی بازیکنان تیمش پرداخت.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.