حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1630907/9 زمان: 17:49   1398/05/27 بازدید: 7,784

در حال رایزنی با یک مهاجم دوم هستیم

فتحی: ناراحتی استراماچونی شیطنت است

مدیرعامل باشگاه استقلال می گوید بحث ناراحتی استراماچونی شیطنت است. 

به گزارش ورزش سه، امیرحسین فتحی در مورد جلسه اش با استراماچونی به دوربین باشگاه استقلال گفت: طبق جلسات منظم و هفتگی که با آقای استراماچونی داریم، امروز هم جلسه برگزار شد. مثل جلسه های قبلی در فضای گرم و صمیمی در مورد مسائل مختلف به صورت مفصل حرف زدیم.

 

او در مورد شایعه دلخوری استراماچونی هم گفت: امسال استقلال تیمش را زود و خوب بست، تمرین ها را به موقع شروع کردیم و تیم بسیار آماده است ولی کسانی که استقلال را دوست ندارند از گوشه و کنار می خواهند ما را به حاشیه ببرند. قبلا هم گفتم مشکلی نیست، نمی گویم مشکلی نیست ولی مشکلی وجود ندارد که به تیم لطمه بزند.

 

مدیرعامل استقلال در مورد اولین تمرین استقلال در ورزشگاه انقلاب هم گفت: سه چهار ما است این کمپ را در اختیار داریم و مشغول آماده سازی آن بودیم. امروز این کمپ افتتاح می شود، هم محل تمرین بازیکنان است و هم دفتر کار آقای استراماچونی که می توانند کارهای آنالیزشان را در این کمپ انجام بدهند.

 

فتحی در مورد جذب بازیکن هم گفت: با آقای استراماچونی در مورد یک بازیکن به عنوان مهاجم دوم یا هافبک بازیساز در حال رایزنی هستیم تا بهترین گزینه را با بهترین شرایط جذب کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.