حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1630954/44 زمان: 22:09   1398/05/27 بازدید: 1,283

در ۵ وزن دوم فقط یک برنز گرفتیم!

نایب قهرمانی فرنگی کاران جوان در استونی

تیم ایران با ٢ طلا و ٣ برنز به عنوان نایب قهرمانی کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان در استونی رسید.

به گزارش ورزش سه، رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان روزهای 25 تا 27 مردادماه در شهر تالین استونی برگزار شد و در پایان تیم ایران با 2 مدال طلای محمد ناقوسی و علی اکبر یوسفی در اوزان 77 و 130 کیلوگرم و پویا دادمرز، شاهین بداغی و محمدرضا رستمی در اوزان 55، 63 و 72 کیلوگرم و کسب 121 امتیاز بعنوان نایب قهرمانی دست یافت. تیم های روسیه و ترکیه نیز به ترتیب با 157 و 117 امتیاز اول و سوم شدند.


در 5 وزن اول فرنگی کاران ایران با کسب 2 مدال طلا و 2 برنز عملکرد درخشانی داشتند، اما در 5 وزن دوم کار خیلی خوب پیش نرفت. 


امشب تنها مدال آور ایران محمدرضا رستمی در وزن 72 کیلوگرم بود که با شکست حریف ترکیه ای به مدال برنز رسید.

 

 

رده بندی انفرادی:

55 کیلوگرم: 1- انور اله یاروف (روسیه) 2- زائور علی اف (آذربایجان) 3- پویا دادمرز (ایران) و کن ماتسویی (ژاپن)
60 کیلوگرم: 1- کرم کمال (ترکیه) 2- ساهاک هوهانیسیان (ارمنستان) 3- عسگر علیزادا (آذربایجان) و گئورگی تیبیلوف (روسیه) ... 10- میلاد رضانژاد (ایران)
63 کیلوگرم: 1- ابومسلم آمایف (روسیه) 2- لری ابولادزه (گرجستان) 3- آلستون نوتر (آمریکا) و شاهین بداغی (ایران)
67 کیلوگرم: 1- گئورگی شوتادزه (گرجستان) 2- شانت خاچاتریان (ارمنستان) 3- والنتین پتیک (مولداوی) و پیتون اومانیان (آمریکا) ... 10- محمدرضا مختاری (ایران)
72 کیلوگرم: 1- سرگئی استپانوف (روسیه) 2- الوو غنی زاده (آذربایجان) 3- محمدرضا رستمی (ایران) و ایهور بیچکوف (اوکراین)
77 کیلوگرم: 1- محمد ناقوسی (ایران) 2- دامیر رحیم اف (روسیه) 3- ساجان (هند) و دمیترو واستسکی (اوکراین)
82 کیلوگرم: 1- ایستوان تاکاس (مجارستان) 2- آیوس گونیبوف (روسیه) 3- دوقان کایا (ترکیه) و ماکسیم باندارنکا (بلاروس) 5- حسین فروزنده (ایران)
87 کیلوگرم: 1- ایلیا ارمولنکو (روسیه) 2- گئورگی کاتساناشویلی (گرجستان) 3- ایهار یارشاوویچ (بلاروس) و بدیرهان تان (ترکیه) 5- حسن فروزنده (ایران)
97 کیلوگرم: 1- گابریل روسیلو کیندلان (کوبا) 2- پاتریک نیومایر (آلمان) 3- بیت اله کایشداق (ترکیه) و ولادیسلاو پوستاشیلاو (بلاروس) ... 10- ابوالفضل سیدمهدوی 
130 کیلوگرم: 1- علی اکبر یوسفی (ایران) 2- کولتون شولتز (آمریکا) 3- موحامت باکایر (ترکیه) و داریوش ویتک (مجارستان) 

 

رده بندی تیمی: 

1- روسیه 157 امتیاز 2- ایران  121 امتیاز 3- ترکیه 117 امتیاز 4- گرجستان 91 امتیاز 5- مجارستان 62 امتیاز 6- ارمنستان 62 امتیاز 7- آمریکا 60 امتیاز 8- اوکراین 56 امتیاز 9- آذربایجان 55 امتیاز 10- بلاروس 45 امتیاز

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.