حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1631094/29 زمان: 15:45   1398/05/28 بازدید: 9,163

فورلان از خودشیفتگی رونالدو می‌گوید

دیگو فورلان که سابقه یک فصل بازی کنار رونالدو در منچستریونایتد را دارد ستاره پرتغالی را فردی خودپسند عنوان کرد.

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو بدون هیچ تردیدی یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال است. تنها بازیکنی که توانسته نابغه ای چون لیونل مسی را به چالش بکشد و در برخی موارد نیز از او برتر نشان داده و توانسته آماری بهتر به جای بگذارد. هنوز هم در مورد اینکه کدام یک بهترین بازیکن دنیاست، بحث های زیادی وجود دارد.

 

 

فورلان و کریستیانو رونالدو

 

 

رونالدو سال 2003 به منچستریونایتد پیوست و در شش سال حضورش در این باشگاه تاریخ سازی کرد. فصل 04-2003 او و دیگو فورلان در یونایتد هم تیمی بودند. ستاره اروگوئه ای دومین فصل حضورش در یونایتد را پشت سر می گذاشت و خاطرات زیادی از رونالدو به یاد دارد. فورلان که اخیرا از فوتبال خداحافظی کرده، در مورد رونالدو معتقد است که شخصیتی کاملا خودشیفته است.

 

فورلان به فاکس اسپورتس گفت:« کریستیانو در رختکن به خودشیفتگی معروف بود. او را همیشه مقابل آینه می دیدیم و حتی می توانست یک روز مقابل آینه بایستد و خودش را تماشا کند. او جلوی آینه مرتب خودش را تغییر می داد و این شگفت انگیز بود.

من با دیوید بکام نیز هم تیمی بودم اما با رونالدو تفاوت زیادی داشت. خیلی مواقع با چهره ای ژولیده و موهایی نامرتب وارد زمین می شد و برایش مهم نبود. او با همان وضعیت نیز چهره ای جذاب داشت اما هرگز رونالدو را با موهایی پریشان و نامرتب ندیدم.»

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.