حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1631138/47 زمان: 21:09   1398/05/28 بازدید: 6,254

شماره 7 مهم ترین پیراهنِ بهترین تیم است؛

براندائو جونیور: می‌خواهم در پرسپولیس موثر باشم

براندائو جونیور می گوید دوست دارد در تیم پرسپولیس بازیکنی مهم و موثر باشد.

به گزارش "ورزش سه"، براندائو جونیور پس از امضای قرارداد با پرسپولیسی ها گفت: در این مدت درباره پرسپولیس آنقدر خوانده ام و شنیده ام که بدانم در تیم خیلی مهمی بازی می کنم و در ایران و آسیا پرطرفدارترین است.

او همچنین به سایت رسمی سرخ ها گفت: از این که در یک تیم پرطرفدار و سرشناس مثل پرسپولیس بازی خواهم کرد، خوشحال هستم. هر جای دنیا باشید بازی در چنین تیم هایی، خاص است.

 

مهاجم برزیلی پرسپولیس به انتظار هواداران از تیم اشاره کرد و گفت: البته می دانم هواداران تیم به قهرمانی عادت کرده اند و باز هم چنین انتظاری دارند. خودم را آماده کرده ام تا بتوانم بهترین کارایی را داشته باشم. دوست دارم گل های زیادی بزنم. البته باید دید سرمربی چه وظایفی را از من می خواهد و در خدمت تیم خواهم بود. روزهای پرهیجان را از همین حالا احساس می کنم.

 

براندائو درباره شماره پیراهنی که انتخاب کرد، اضافه کرد: ابتدا به شماره ۹ و ۹۹ فکر می کردم ولی وقتی شنیدم شماره ۷ خالی است، آن را خواستم. بعد هم که درباره این شماره برایم گفتند و این که تن چه بازیکن بزرگی بوده است نسبت به آن علاقمند تر شدم.

خوزه جونیور به شماره 7 اشاره کرد و اظهار داشت: فهمیدم این شماره برای پرسپولیسی ها خیلی مهم است. مهمترین پیراهن در بزرگترین تیم است.  من هم می خواهم برای پرسپولیس بازیکن مهم و موثری باشم که البته به کمک هم تیمی ها نیاز دارم.

 

براندائو افزود: به من گفتند صاحب این پیراهن آقای پروین است و رسم این است که از او اجازه بگیرم. بعد هم گفتند در تماسی که داشتند این اجازه را گرفته اند. از آقای پروین ممنون هستم و به ایشان و هواداران قول می دهم تمام تلاش خودم را می کنم که ارزش این پیراهن و این شماره حفظ شود.

او در پایان به زمان حضورش در تمرینات نیز اشاره کرد و گفت: بی صبرانه منتظرم همبازیان جدیدم را ببینم و با هواداران زیاد در ورزشگاه روبرو بشوم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.