حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1631385/44 زمان: 12:59   1398/05/30 بازدید: 17,393

مخالفت ادامه‌دار شهرداری ارومیه

پرونده پیشنهاد لهستانی به ستاره والیبال بسته شد؟

ملی پوش باتجربه تیم ملی والیبال ایران در شرایطی از لهستان پیشنهاد دریافت کرده که شهرداری ارومیه حاضر به صدور رضایت نامه او نیست.

به گزارش "ورزش سه"، سیدمحمد موسوی، بازیکن باتجربه تیم ملی والیبال که با وجود سابقه زیاد در تیم ملی تا به حال بازی در لیگ های خارجی را تجربه نکرده، قبل از شروع بازی های ملی قراردادی را با شهرداری ارومیه امضا کرد.


این بازیکن که گویا قسط اول خود را هم از باشگاه شهرداری ارومیه دریافت کرده، در چند روز اخیر پیشنهاد جدی ای را از لهستان گرفته و خودش علاقه دارد برای اولین بار لژیونر شود.


با این حال مدیران شهرداری ارومیه که روی موسوی به صورت ویژه حساب باز کردند و در شرایطی که مصطفی کارخانه هم این ملی پوش را در ترکیب تیمش دیده است، با جدایی موسوی به شدت مخالف هستند.


بعد از گذشت چند روز پیمان رضایی، مدیرعامل شهرداری ارومیه در گفت‌وگو با "ورزش سه" اعلام کرد هیچ اتفاق جدیدی درباره انتقال موسوی رخ نداده است.


سیدمحمد موسوی نیز از امروز وارد اردوی تیم ملی می شود و بدین ترتیب به نظر می رسد پرونده انتقال او به لهستان بسته شده است؛ مگر اینکه در چند روز آینده این ملی پوش بتواند رضایت شهرداری ارومیه را جلب کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.