حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1631715/43 زمان: 21:43   1398/05/31 بازدید: 12,368

بازی اول همیشه بازی سختی است

ترابی: با حمایت هواداران پوکر می کنیم

پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی دراولین بازی فصل با تک گل مهدی ترابی و به سختی توانست به سه امتیاز با ارزش دست پیدا کند.

به گزارش" ورزش سه"، در حالی که بازی پرسپولیس در برابر پارس جنوبی در نیمه اول گره خورده بود و اندک موقعیت های سرخ ها نیز توسط نادری و علیپور از دست رفت این مهدی ترابی بود که در دقیقه 58 روی یک حرکت انفرادی و با یک ضربه هوشمندانه دروازه فرناندو دخسوس را باز کرد تا پرسپولیس به این سه امتیاز دشوار و با ارزش بازی اول دست پیدا کند. زننده تک گل سه امتیازی بازی درباره این مسابقه گفت:« خداراشکر می کنم که توانستیم از این بازی سخت سه امتیاز را بگیریم.»


شماره 9 پرسپولیس در ادامه گفت:« همیشه بازی اول بازی خیلی سختی است و همینکه توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم خداراشکر . تیم تازه از شرایط بدنسازی آمده و هرچه جلوتر می رویم هماهنگ تر و بهتر می شویم.» او درباره گلی که در این بازی زد گفت:« این گل خواست خدا و تلاش بچه ها بود من مطمئن هستم که در هفته های بعد تیم عملکرد بهتری خواهد داشت.»


مهدی ترابی درباره بازی هفته آینده برابر تراکتور هم گفت:« بازی سختی داریم اما برای سه امتیاز به تبریز می رویم.» مهاجم ملی پوش پرسپولیس با اشاره به توپ های مسابقه هم گفت:« واقعیتش توپ ها شرایط خوبی ندارند. ما هر کاری می کنیم نمی توانیم خوب ضربه بزنیم و یک جورهایی به توپ تنبل شباهت دارد.»


ترابی در ادامه افزود:« ممنون از هواداران که امروز به ورزشگاه آمدند و ما را حمایت کردند. امیدوارم امسال هواداران ما را ویژه تر حمایت کنند چرا که سال سختی داریم اما با انشالله با حمایت هوادارانمان در قهرمانی پوکر می کنیم.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.