حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1631723/24 زمان: 22:22   1398/05/31 بازدید: 31,632

کاش می دانستید برزیلی های ما کجا می خوابند

کمالوند: ما یک تیم خارق العاده در ایرانیم!

فراز کمالوند در اولین دیدار خود روی نیمکت پارس جنوبی جم مقابل سرخ پوشان نتیجه بازی را واگذار کرد. او پس از پایان بازی در نشست مطبوعاتی حضور یافت.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی پارس جنوبی جم پس از دیدار برابر پرسپولیس در تهران، در نشست مطبوعاتی پایان بازی درباره شرایط تیم خود و البته بازی گفت:

 

فقط 10 دقیقه را از دست دادیم و گل خوردیم

بازی پایاپای بود ما تنها 10 دقیقه کنترل بازی را از دست دادیم و گل خوردیم. موقعیت گل هم در هر دو نیمه داشتیم که می توانستیم از آن ها استفاده کنیم اما تمرکز بچه ها هم تا حدودی به خاطر مسائل مالی به هم خورده بود. ضمن اینکه باید بگویم که بعضی از بچه های ما برای اولین بار بود که در لیگ برتر به میدان می رفتند.

 

تا الان پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است

شاید در این بازی می  توانستیم مساوی بگیریم و با امتیاز زمین را ترک کنیم. محمد ابراهیمی و خشتان مصدوم بودند و به همین دلیل در خط حمله کم زور بودیم. این جمله کلیشه ای است اما تیم پرسپولیس بزرگ است و قهرمان سه دوره متوالی لیگ  و از بقیه تیم ها متمایز است. دست مربی هم پر است و نیمکت خوبی دارد. تا اینجای کار پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است.

 

18 بازیکن خود را از دست دادیم

 

تیم ما در فوتبال ایران یک اتفاق خارق العاده است. 15 تا از 18 بازیکن بزرگسال ما جدا شدند و به جز گرامی، گودرزی و محمد نوری بقیه بازیکنان را از دست دادیم.  همه بچه ها برای مذاکره صحبت از پول پارسال کرده بودند. حق هم داشتند. تیم ما کاملا نو شده است. بازیکنان از تیم های مختلف آمده اند اما از ایام عاشورا به بعد انشاالله تیم ما روی غلتک می افتد.

 

آنقدر مشکل داریم که پرداختی ها آخر خط است

 

ما که اصلا روی پیراهن تیم هم چیزی نزدیم بنابراین اسپانسر که هیچ! کاش شما می دانستید بچه های ما و برزیلی ها اصلا کجا می خوابند. ما مشکلات زیادی داریم که آنها را باز نمی کنم. آنقدر مشکلات تیم فراوان است که اصلا پرداختی به بازیکنان آخرین بحث ماست.


جلوی جام جهانی رفته ها یک اشتباه یعنی گل

 

ما از نظر بدنی خوب بودیم چون بعد از گل فشار آوردیم. گفتم چند بازیکن ما اصلا لیگ برتر بازی نکرده بودند. اما 10 دقیقه تمرکز ما به هم خورد و جلوی امثال ترابی و امیری و کسانی که در جام جهانی بازی کرده اند یک اشتباه یعنی گل. من در مجموع به آینده این تیم امیدوارم. عامه مردم ممکن است فکر بد کنند و  بگویند ما دنبال پول هستیم. اما ما می گوییم وقتی از پارسال پول داده نشده، کی قرار است داده شود؟ الان بازیکنان خارجی ما در یک اتاق 2 در 3 زندگی می کنند که شرایط بسیار بدی دارد. در کل از کیفیت بازی راضی هستم. مشکل اساسی ما این است که 15 بازیکن جدید گرفته ایم و زمان می برد که تیم هماهنگ شود.

 

جواب کالدرون را نمی دهم

 

کمالوند در پاسخ به سوالی که درباره حرف سرمربی پرسپولیسی ها مبنی بر وقت کشی بازیکنان تیم پارس جنوبی جم پرسیده شد گفت: با توجه به خواسته فدراسیون و سازمان لیگ، چون می خواهم فوتبال خوب برگزار شود و توهین و اهانت نداشته باشیم، جواب کالدرون را نمی دهم و هم از ایشان و هم از داوری راضی هستم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.