حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1631735/43 زمان: 22:29   1398/05/31 بازدید: 12,004

خوشحالی عجیب مهاجم سایپا در ژانر بندر

رقص طولانی صدرنشینی روی ویرانه های ذوب

مهاجم تیم فوتبال سایپا بعد از به ثمررساندن گل سوم تیمش یکی از جالب ترین شادی گل های تاریخ لیگ برتر فوتبال را به نمایش گذاشت.

به گزارش" ورزش سه" سایپا در حالی که از ذوب آهن با دو گل عقب بود به بازی برگشت و توانست با زدن سه گل نتیجه ای به یادماندنی را در اولین مسابقه اش در لیگ نوزدهم رقم بزند. شاگردان ابراهیم صادقی در حالی در اولین بازی آن هم خارج خانه به پیروزی رسیدند که شاید کمتر کسی فکرش را می کرد که آن ها بتوانند به این مهم دست پیدا کنند. اما شاید جالب ترین صحنه این بازی و حتی هفته اول مسابقات تا اینجا شادی گل سوم تیم سایپا بود که به شکلی منحصربفرد توسط مهاجم جوان این تیم برگزار شد.


محمدرضا سلیمانی بازیکن 24 ساله سایپا که سه سال قبل توسط حسین فرکی به این تیم آمد، در بازی امروز گل سوم و تیرخلاص بر پیکر ذوب آهن را شلیک کرد. او در دقیقه 73 بازی و روی یک حرکت غافلگیرانه از بین دو مدافع ذوب آهن فرار کرد و پاس در عمقی که به هجده قدم ارسال شده بود را تبدیل به گل کرد و بعد از آن شادی گل جالبش را به اجرا گذاشت. او در حالی که رویش به سمت زمین بود دستهایش را باز کرد و حرکت موزون جالب و طولانی را به نمایش گذاشت که در انتهای حرکتش شکل و شمایل حرکت موزون بندری به خود گرفت.

 

 

 


بی شک این یکی از عجیب ترین و متفاوت ترین شادی گل های ادوار لیگ برتر و دست کم در سال های اخیر این مسابقات است که توسط مهاجم سایپا و روی ویرانه های ذوب آهن به اجرا در آمد. سلیمانی در حالی روی چمن مخملی فولاد شهر دست ها و سینه اش را می لرزاند که منصوریان روی سکوها از خشم تاب نشستن نداشت. منصوریان در حالی در این بازی اجازه نشستن روی نیمکت را نداشت که امروز خبر برکناری سعید آذری شوک بزرگی به این تیم وارد کرد. شاید لحظه خوشحالی سلیمانی در فولادشهر غم انگیزترین لحظات علیرضا منصوریان در بازی امروز برابر سایپا باشد.


سلیمانی پیش از این و در بازی جنجالی سایپا و پرسپولیس در لیگ هجدهم که با نتیجه یک بر یک به پایان رسید گل تساوی تیمش را با یک ضربه سر به ثمر رسانده بود و امروز در هفته اول لیگ نوزدهم یکی دیگر از گل های مهم حرفه ای اش را به ثمر رساند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.