حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1631743/43 زمان: 22:42   1398/05/31 بازدید: 8,529

نگران شهر خودرو نباشید

گل محمدی: اسمی هایمان از خودشان دفاع کنند

یحیی گل‌محمدی سرمربی پدیده آماده بازی مقابل پیکان برای شروع لیگ برتر در دوره نوزدهم است.

به گزارش ورزش سه ، گل محمدی که با تیمی نسبتا پرستاره قصد کرده درخشش فصل پیش را تکرار کند در گام اول باید مقابل پیکان قرار بگیرد. تیمی با مربیگری حسین فرکی که با یحیی خاطرات خوشی از دوران ملی دارد.


حرفهای سرمربی شهرخودرو در نشست مطبوعاتی امروز را بخوانید:

 

بازی اول همیشه سخت است


هواداران منتظر شروع مسابقات بودند. باید فردا اولین بازی را برگزار کنیم. همیشه اولین بازی‌ها بسیار سخت است. با توجه به شرایط خاص ابتدای لیگ، تیمی که بتواند تمرکز بیش‌تری داشته باشد، شانس بیش‌تری برای پیروزی خواهد داشت. مقابل تیمی بازی داریم که یک بار در دیدار تدارکاتی به مصاف آن‌ها رفتیم. بازی سختی داریم اما امیدواریم به هدف خودمان که کسب سه امتیاز است برسیم.

 

غایبان تیم


سروش رفیعی برای بازی فردا محروم است و امین قاسمی‌نژاد هم مصدوم است و طی ٢٠ روز آینده به تیم اضافه می‌شود. با توجه به بازیکنانی که از دست دادیم سعی کردیم بازیکنان مد نظر را جذب کنیم. مالک باشگاه هم بسیار زحمت کشیدند و چیزی کم نگذاشتند و توانستیم بازیکنان خوبی جذب کنیم. در فوتبال امروز اسم‌ها بازی نمی‌کنند و باید آمادگی داشته باشید. بازیکنان اسمی ما کار سختی دارند چون باید از اسم خود دفاع کنند.

 

 

 تقدیر از مالک باشگاه


حمیداوی تلاش بسیار زیادی داشته است و تسویه حساب فصل گذشته را با تمام بازیکنان انجام داده و هیچ بازیکنی طلب ندارد. امسال هم درصد خوبی پرداخت شده و دیروز هم دستور پرداخت پاداش صعود به آسیا را داد، این ها باعث می شود تا ما هیچ نگرانی بابت مسایل مالی نداشته باشیم.

 

انتظار از شهر خودرو


انتظارات بر مبنای امکانات باشگاه باید باشد. نمی‌خواهم موج ناامیدی منتشر کنم اما در بخش آماده‌سازی ضعیف عمل کردیم و نتوانستیم اردوی خارجی برگزار کنیم. امکانات مشهد محدود است و همه باید به حمیداوی کمک کنند در این استان. با لغو اردو و به دلیل نداشتن زمین مناسب خیلی از برنامه‌ریزی‌های ما انجام نشد. بازیکنان هم دیر به ما اضافه شدند، با این حال هواداران نگران نباشند چرا که همه اعضا تلاش می کنند تا با کسب نتیجه دل آنها شاد شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.