حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1631755/41 زمان: 23:11   1398/05/31 بازدید: 6,952

بازی های اول همیشه طاقت فرساست؛

طیبی: یک امتیاز از تیم قدرتمند تراکتور خوب بود

بازیکن فصل گذشته تراکتور از کسب تساوی مقابل این تیم پرمهره ابراز خشنودی کرد.

محمد طیبی پس از پایان دیدار دو تیم نفت مسجد سلیمان و تراکتور آذربایجان که با تساوی بدون گل خاتمه یافت، در گفتگو با خبرنگار "ورزش سه" گفت:  بازی خوبی بود. همیشه اولین بازی ها در لیگ طاقت فرساست. دیدید که ما خیلی خوب و با برنامه بودیم و از تیم قدرتمند تراکتور یک امتیاز گرفتیم. شما اگر بازیکنان ما و تراکتور را با هم مقایسه کنید، متوجه می شوید چه کار بزرگی کرده ایم.


او در مقابل رویارویی با تیم سابقش نیز بیان کرد: من سال خوبی در تبریز داشته ام و هیچ وقت آن لحظات را فراموش نمی کنم. قبل از بازی هم پیش هم تیمی های سابقم رفتم. برای تیمم از صمیم قلب آرزوی موفقیت دارم. افتخار بزرگی بود که یک سال برای تراکتور بازی کردم. این تیم برای همیشه در قلب من است. با این حال فوتبال است و ما باید برای تیمی که در آن حضور داریم، با تمام وجود تلاش کنیم.


از طیبی در مورد صحنه ای که روی عسگری مهاجم نفت مسجد سلیمان اتفاق افتاد نیز پرسیده شد که او تاکید کرد و گفت: مطمئنا در آن صحنه روی عسگری پنالتی شد.  کارشناسان باید در مورد این صحنه نظر بدهند و فکر می کنم نظر من را تایید می کنند. به هر حال ولی هفته های اول است و هنوز بدن بازیکنان در شرایط خوبی نیست. مطمئن باشید رفته رفته بهتر می شویم و بازی بعد با آبادان قطعا تیم بهتری خواهیم بود و می خواهیم یک شگفتی بزرگ خلق کنیم.


طیبی در مورد هواداران هم اضافه کرد: از روزی که آمدم هواداران خیلی به من لطف داشته اند. امروز هم من را شرمنده کردند که امیدوارم بتوانم جبران کنم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.