حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1631813/50 زمان: 11:20   1398/06/01 بازدید: 5,968

فن‌دایک: مربی نمی‌شوم؛ استعدادیاب شاید

ویرژیل فن‌دایک، ستاره خط دفاعی لیورپول می‌گوید احساس می‌کند برای مربی‌گری ساخته نشده و بعید می‌داند بعد از بازنشستگی به دنیای مربی‌گری رو بیاورد.

به گزارش "ورزش سه"، ویرژیل فن‌دایک، دفاع وسط هلندی لیورپول و ستاره خط دفاعی این تیم می‌‌گوید احساس می‌کند برای مربی‌گری ساخته نشده و بعید می‌داند بعد از خداحافظی با فوتبال به عنوان بازیکن به دنیای مربی‌گری رو بیاورد. فن‌دایک می‌گوید دنیا برای مربی‌ها گاهی بسیار بی‌رحم است.

 

 

فن‌دایک 28ساله در حال حاضر در اوج دوران فوتبالی خود به سر می‌برد و یکی از نامزدهای مهم دریافت توپ طلای امسال به حساب می‌آید. آرامش و بازی‌خوانی خوب فن‌دایک باعث شده بسیاری از آمادگی او برای رو آوردن به مربی‌گری بعد از پایان دوران فوتبالش خبر دهند ولی ستاره هلندی می‌گوید با این نظر مخالف است.

 

فن‌دایک در این باره گفت:" اوایل که فوتبال را شروع کرده بودم فکر می‌کردم یک روز مربی می‌شوم ولی در حال حاضر بعید می‌دانم چنین اتفاقی بیفتد. دنیا می‌تواند خیلی بی‌رحم باشد ... خیلی‌ها هستند که با نظرهایشان می‌توانند روی آدم تاثیر بگذارند و اگر تصمیم با من باشد حاضر نیستم در چنین موقعیتی قرار داشته باشم".

 

ستاره هلندی لیورپول در ادامه گفت:" ولی شک ندارم که در فوتبال خواهم ماند. البته کارشناس هم نخواهم شد چون یک کارشناس باید چیزهایی بگوید که شاید دلش نخواهد ولی مجبور است. باید ببینیم چه می‌شود. من احساس می‌کنم در کشف استعدادها قابلیت خوبی دارم پس شاید دنبال این کار بروم".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.