کد خبر: 1631945/42 زمان: 20:25   1398/06/01 بازدید: 16,155

توضیحات پاول ندود در مورد بیماری سرمربی یوونتوس

پاول ندود، مدیر ورزشی یوونتوس در مورد احتمال ماندن یا جدایی پائولو دیبالا صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مائوریتسیو ساری، سرمربی ایتالیایی یوونتوس دچار بیماری ذات الریه شده و به جای او پاول ندود در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با پارما شرکت کرده است. پاول ندود در مورد شرایط سرمربی بیانکونری و البته ادامه بازار نقل و انتقالات تابستانی صحبت کرد.

 

پاول ندود گفت: "دیبالا هرگز برای ما مشکلی نخواهد بود زیرا او بازیکن بزرگی است. مائورتسیو ساری قصد دارد از او به عنوان مهاجم شماره 9 کاذب استفاده کند و من معتقدم او خیلی خوب این نقش را بازی می کند. پائولو دیبالا پیش فصل خوبی داشت.

 

 

فعالیت یوونتوس در بازار تابستانی؟ فابیو پاراتیچی تا به حال عملکرد فوق العاده ای انجام داده و معامله های مهمی را نهایی کرده است. پنجره نقل و انتقالات هنوز باز است و باید دید آیا فرصت هایی وجود دارد که بتوانیم از آنها استفاده کنیم یا خیر. ما مجبور به انجام کاری نیستیم. در صورت امکان ممکن است اقداماتی صورت گیرد و در غیر این صورت، همانطور که ​​هستیم باقی خواهیم ماند.

 

غیبت مائوریتسیو ساری؟ ذات الریه ساری موضوع ساده ای نیست. ساری دوست دارد هر روز در زمین تمرین و در دفتر کارش حاضر شود زیرا او یک سرمربی حرفه ای و بزرگ است، اما به زمان نیاز دارد تا بهتر شود. بدیهی است که غیبت ساری برای ما مشکلاتی ایجاد می کند اما ما پیش از این شرایط را مدیریت کرده ایم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.