حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1632319/29 زمان: 00:20   1398/06/03 بازدید: 35,198

پس از توقف خانگی برابر وایادولید

زیدان: این تساوی تلخ بود و عصبانی هستم

زین الدین زیدان از اینکه تیمش نتوانست برتری 1-0 برابر وایادولید را حفظ کند و در دقایق پایانی گل تساوی را دریافت کرد، عصبانی است.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در یک بازی خانگی برابر وایادولید با تساوی 1-1 متوقف شد در حالی که دقیقه 83 از حریف خود پیش افتاده بود و دقیقه 89 گل تساوی را دریافت کرد. این اولین تساوی فصل رئال بود و در هفته دوم، دو امتیاز مهم را از دست داد.

 

 

 

 

زین الدین زیدان در پایان بازی گفت:« این تساوی طعم تلخی داشت؛ به خصوص وقتی گل دیرهنگام می زنید و تنها چند دقیقه تا پیروزی فاصله دارید. وقتی پیش می افتید، باید به بازی نظم دهید و ضمن کنترل توپ و بردن بازی در کناره ها، اجازه نزدیک شدن حریف به دروازه خودتان را ندهید. قطعا نمی توانم از این نتیجه راضی باشم و این نوع تساوی ها باعث عصبانیت می شود. گلی که دریافت کردیم، روی یک مجموعه اشتباهات بود. بازیکن ما(کروس) توپ را از دست داد و دیگران در جاگیری دچار اشتباه شدند. می توان توپ را از دست داد ولی هر بازیکن باید در موقعیت خودش قرار داشته باشد.»

 

زیدان ادامه داد: «مشکل ما خستگی نیست. گرمای هوا به ضرر هر دو تیم بود. نیمه اول عالی بودیم ولی نیمه دوم چندان خوب ظاهر نشدیم؛ با این حال به گل رسیدیم و باید آن را حفظ می کردیم. به خاطر نیمه اول و نمایشی که ارائه دادیم، شایسته کسب سه امتیاز بودیم. می توانستیم به گل های بیشتری برسیم. یوویچ بدشانسی آورد و ضربه سرش به تیر خورد و روی موقعیت های دیگر بی دقت عمل کردیم.»

 

 

 

 

تعویض خامس:« تعویض او به دلیل مصدومیت مختصر و خستگی بود. نمی خواستم روی او ریسک کنم. از بازی خامس راضی هستم.»

 

ضعف گلزنی:« وقتی نمی برید، در مورد خیلی مسائل حرف زده می شود. باید بیشتر به حریف فشار آورد و بیشتر تلاش کرد. برای پیروزی در یک بازی باید در مقابل دروازه حریف با اعتماد به نفس بیشتری عمل کنید.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.